Skrzynka intencji

W składanych intencjach będą odprawiane Msze Święte.


Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

 

 


 • 31
  maja
  Godzina: 10:54
  Proszę o modlitwę, jest tak źle że nawet już nie potrafię tego powiedzieć. Spróbuję sam jeszcze odmówić koronkę do Miłosierdzia Bożego, jednak nie ma już siły i wiary, po prostu ma dosyć.
 • 30
  maja
  Godzina: 12:53
  Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej cioci Alicji. O uzdrowienie ją z chorób. Bóg zapłać
 • 30
  maja
  Godzina: 11:43
  Jestem w ucisku. Sprawa dotyczy finansów.
 • 28
  maja
  Godzina: 23:07
  Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminów na prawo jazdy. Duchu Święty pokieruj mną i zabierz ode mnie ogromny stres. Dziękuję za modlitwę!
 • 26
  maja
  Godzina: 13:16
  Panie Jezu za przyczyną Matki Najświętszej proszę oddal od naszej rodziny zło, nieszczęścia, kłopoty, udziel zdrowia - szczególnie Martynie, okaż miłosierdzie nad popełnionymi przez nas grzechami, napełnij nas darami Ducha Świętego, wysyłaj nam na pomoc Chóry Anielskie i błogosław całej rodzinie w każdej sprawie. Amen
 • 23
  maja
  Godzina: 15:41
  Mam obawy wobec Najbliższej osoby o mówienie nieprawdy. Proszę o rozwiązanie trudności małżeńskich w rodzinie Sabiny. Proszę za przyczyną sw.Ojca Pio o poznanie prawdy, nawet jeśli będzie bolesna.
 • 23
  maja
  Godzina: 12:36
  o boże błogosławieństwo i boże miłosierdzie dla Sylwii i Bartosza oraz ich zmarłych i żyjących, o oczyszczenie, uwolnienie, wyzwolenie, uzdrowienie i zanurzenie we Krwi Chrystusa ich całego drzewa genealogicznego aż do Adama i Ewy z rajskiego ogrodu Eden. Amen. Amen. niech tak się stanie.
 • 21
  maja
  Godzina: 22:24
  Matko Boża proszę o uratowanie mojego małżeństwa i uzdrowienie wszystkich zranień między nami. Maryjo proszę o ochronę mojego małżeństwa przed wszelkim złem i przed działaniem złych duchów. Matko Boża proszę strzeż nas przed kłótnią, przed pychą, przed egoizmem. Maryjo proszę naucz nas dialogu. Matko Boża proszę czuwaj nad moim małżeństwem. Proszę o miłość i jedność w moim małżeństwie.
 • 17
  maja
  Godzina: 17:26
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Sylwii, która niedługo będzie miała bardzo ważne badanie. Proszę o modlitwę za jej zdrowie, aby wyniki badań wyszły pomyślnie oraz żeby Pan Jezus chronił ją przed wszelkim złem i chorobami. Bóg zapłać
 • 17
  maja
  Godzina: 16:26
  Proszę o modlitwę do sw Józefa o ratunek dla naszego małżeństwa i rodziny. Proszę o wyproszenie za pośrednictwem tego świętego łaski nawrócenia mojego męża i możliwość naprawy tego co popsuliśmy w relacji z Bogiem i między nami.
 • 14
  maja
  Godzina: 21:44
  Proszę o modlitwę, o łaskę uzdrowienia z niedosłuchu i głuchoty idiopatycznej.
 • 14
  maja
  Godzina: 14:51
  Proszę Cię Jezu Milosierny o pomoc, Światło Ducha Świętego I opiekę Matki Bozej dla księdza Boguslawa I jego ojca Jozefa w trudnej sytuacji.
 • 12
  maja
  Godzina: 13:06
  Proszę o uwolnienie z choroby i ze skutków jakie poczyniła Niech Was Bóg błogosławi
 • 09
  maja
  Godzina: 21:32
  Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za mnie-dzis dostałam odmowną odpowiedź odn pracy, toniemy w długach a ja nie mogę dostać lepszej pracy aby zacząć spłacić długi i aby dzieciom było lepiej,dziś serce mi pękło z bezradności i bolu ????????????. Prosze o lepszą pracę, z wyższym wynagrodzeniem, abyśmy spłacili nasze długi, które ciągle rosną każdego dnia????????????
 • 08
  maja
  Godzina: 21:48
  1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje, 2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi, 3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o Boże Błogosławieństwo w 2023 roku. 4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej, 5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje. 6) Za Justynę, jej męża i dzieci. 7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie. 8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. 9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia. 10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa. 11) O dar czystości serca, umysłu i ciała. 12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób. Amen
 • 07
  maja
  Godzina: 13:51
  Proszę o modlitwę o założenie rodziny dla Mileny Piotra Mateusza
 • 05
  maja
  Godzina: 09:32
  Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego Męża Stanisława, któremu odmówiono zasiłku chorobowego. Proszę o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny. Proszę o łaskę pocieszenia..
 • 04
  maja
  Godzina: 23:10
  Jezu w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę przed krzywdą i koszmarem. W Swoich Ranach schowaj nas. W Swojej Krwi zanurz wszystkie nasze skomplikowane problemy i sprawy. W Swoich Ranach rozwiąż te problemy pomyślnie i szczęśliwie. Panie usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Jezu okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ ciemność i zło w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem i krzywdzeniem Polski. Izabela
 • 04
  maja
  Godzina: 19:51
  Proszę o zgodę i miłość w małżeństwie Dominiki i Adama
 • 02
  maja
  Godzina: 23:32
  Szczęść Boże. Ojcze Niebieski w imię Jezusa Chrystusa za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o łaskę działania Boga w życiu Natalki, o łaskę uzdrowienia duszy, ducha i ciała oraz łaskę nawrócenia, wiary, nadziei i miłości. Amen. Amen. Amen. Serdecznie Bóg zapłać za modlitwę. Anna.
 • 02
  maja
  Godzina: 19:04
  O łaskę prawdziwego nawrócenia, o łaskę poznania Pana Boga dla Mariusza, Daniela, Lucyny i Karoliny i wychowanie dzieci w duchu wiary, o uzdrowienie relacji w rodzinie w imię Jezusa Chrystusa.
 • 02
  maja
  Godzina: 18:41
  prosze o modlitwe w intencji znalezienia srodkow na wybudowania upragnionego domu.
 • 01
  maja
  Godzina: 08:17
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o Boże zmiłowanie, błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, o dobrego męża, odpowiednie leki kardiologiczne i gastrologiczne oraz o zdrowie układu pokarmowego; dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi i o dobrego spowiednika oraz o zdrowe kolano.
 • 27
  kwietnia
  Godzina: 19:52
  W intencji za męża żeby uwolnił się od alkocholu za dzieci żeby szczęśliwie wyszły za mąż i nawruciły się do Boga i do kościoła.i żebym dostała pracę i wszystko się dobrze układało żebym nigdy nie musiała pożyczać.
 • 26
  kwietnia
  Godzina: 02:51
  Panie Jezu proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Artura, proszę o uleczenie go z guza, bólu palca i wszystkich ukrytych chorób. Prosi Jadwiga Panie Jezu proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów głowy, kręgosłupa, nadciśnienia tętniczego oraz z ogólnego osłabienia organizmu. Prosi Artur Panie Jezu prosimy o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, Twoją Opiekę nad Jadwigą, Arturem, Anthonym-Michaelem oraz nad naszym domem, prosimy o łaskę pracy, o wyjście z kłopotów finansowych oraz o pozytywne załatwienie spraw urzędowych. Proszą Jadwiga Artur
 • 25
  kwietnia
  Godzina: 22:52
  O zdrowie dla Zofii
 • 23
  kwietnia
  Godzina: 22:35
  O łaski uzdrowień zachowanie zdrowia łaski dla dzieci Byt Ochronę od zła O prace Za mężczyznę chorego na przetoki Za mamę o zdrowie
 • 17
  kwietnia
  Godzina: 07:11
  Proszę o modlitwę za dusze mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 16
  kwietnia
  Godzina: 17:37
  Szczęść Boże Proszę serdecznie o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Marii z choroby nowotworowej, o pomyślny przebieg leczenia. Proszę również o modlitwę za mnie o uzdrowienie mojej psychiki i umysłu z depresji, nerwicy, natrętnych myśli, które uniemożliwiają mi normalnie życie i działanie, o silną wiarę i prawdziwe nawrócenie i wytrwanie w dobrym, odnalezienie drogi życiowej, o potrzebne dary ducha świętego. Boże miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Bóg zapłać!
 • 16
  kwietnia
  Godzina: 14:36
  Proszę błagam modlitwy szturm do Nieba za umierającą Kasię i jej Mamusie Lusie o uzdrowienie dla mnie Kajry i ratunek dla parafii Chrystusa Króla Balina i nawrócanie nieustanne szczęście pomoc od dusz czyśćca i światło Ducha Świętego i Matki Bożej wojsk Świętych Archaniołów Herubinow Serafinów Aniołów Stróżów Świętych błogosławionych i od Boga Ojca Pana Jezusa Ducha Świętego szczególnie na pierwszym miejscu od Boga Ojca Pana Jezusa Ducha Świętego i Matki Bożej i rozwiązania problemów które po ludzku nie mają rozwiązań o spokój i pokój dla Kasi dla Justynki Rolki i ich rodzin bliskich i dalszych i za sąsiadów o pomoc finansową i pomoc w polu o dobre samopoczucie o dobre relacje o powrót dla Kasi i jej Mamusi i ich rodzeństwa i moje Kajry i moich klas szkół i sdspuchatwswrdzchrzanbalinokoliceokradziejowkajawtrzebokolice i za moje rodzinę zscw błagam o szturm do Nieba o błogosławieństwo boże nawrócenie nieustanne szczęście pomoc od dusz czyśćca i światło Ducha Świętego i Matki Bożej wojsk Świętych Archaniołów Herubinow Serafinów Aniołów Stróżów Świętych błogosławionych i od Boga Ojca Pana Jezusa Ducha Świętego Mikołaja Sw Józefa przede wszystkim od Trójcy Świętej i Matki Bożej o dobre przyjaźnie i relacje i nawrócenia na wiarę rzymsko katolicką i o to żeby wymienieni dostali się do Nieba żeby Kasia nie dostała inna nie dostała się do domu bez klamek i nie otruła się żeby wymienieni w końcu doznali radości pokoju spokoju i ciszy i przyjaciół przyjaciółek bezinteresownych proszę odpowiedzieć błagam czy możecie pomóc modlitwą stale bo już nie mamy siły żyć proszę odpowiedzieć czy możecie pomóc modlitwą na kajracinka25@gazeta.pl
 • 14
  kwietnia
  Godzina: 22:31
  Proszę o modlitwę w niedzielę Miłosierdzia Bożego w intencji mojego rozpadającego się po 28 latach małżeństwa. Jestem w kryzysie już ponad 1,5 roku. Brakuje mi sił i wiary w cud.
 • 14
  kwietnia
  Godzina: 12:32
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, o dobrego męża, odpowiednie leki kardiologiczne i gastrologiczne oraz o zdrowie układu pokarmowego; dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi i o dobrego spowiednika oraz o zdrowe kolano.
 • 13
  kwietnia
  Godzina: 20:45
  Proszę o modlitwę w intencji męża Wojciecha o cud uzdrowienia z choroby
 • 13
  kwietnia
  Godzina: 15:47
  O Milosierdzie Boże dla Marysi i rodziny
 • 11
  kwietnia
  Godzina: 21:13
  Proszę o modlitwę w mojej intencji, o błogosławieństwo Boże dla mnie podczas rozmowy rekrutacyjnej o prace, prowadzenie Ducha Świętego i o łaskę otrzymania tej pracy.
 • 11
  kwietnia
  Godzina: 20:50
  Prosze o pomoc w modlitwe za mojego meza aby szef w pracy nie dreczyl wiecej i zeby BOG zatrzymal go gdy sie zneca albo sie msci oby Bog zeslal aniolow ktore pomoga w pracy mojemu mezowi beda Blagam o modlitwe Bog zaplac
 • 11
  kwietnia
  Godzina: 16:45
  Błagam o uzdrowienie Patryka, żeby nie miał jaskry, lęków i innych chorób
 • 09
  kwietnia
  Godzina: 21:37
  Proszę O Modlitwę codzienną W Bogu wiadomych moich i mojej Mamy i Mojego Taty oraz mojej Babci wszystkich intencjach i we wszystkich moich i mojej Mamy i Mojego Taty oraz mojej Babci sprawach, Bóg Zapłać za Modlitwę
 • 06
  kwietnia
  Godzina: 09:10
  o uzdrowienie z aborcji naemna odrzucen i zranien rodzinhych samopetoiania si e smaodrzucania
 • 05
  kwietnia
  Godzina: 09:59
  Prośba o modlitwę w intencji męża Wojciecha o cud uzdrowienia z choroby
 • 05
  kwietnia
  Godzina: 09:55
  Błagam o całkowite uzdrowienie Patryka jego nawrócenie, żeby był szczęśliwy, proszę o uzdrowienie jego ciała, duszy, psychiki i wszystkie potrzebne łaski
 • 03
  kwietnia
  Godzina: 18:41
  Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia, uzdrowienia z przepukliny kręgosłupa, ustąpienia bólu, ustąpienia niedowładu w lewej stopie. Proszę o powrót siły, czucia i wszystkich funkcji w lewej nodze. Proszę o całkowitą regenerację i odbudowę porażonego nerwu. Pokieruj mnie Jezu do specjalistów, którzy mi pomogą. Pomóż przetrwać bolesną rehabilitację. Zatrzymaj ból kolan i barków, żebym mogła się rehabilitować, ćwiczyć kręgosłup i lewą nogę. Jezu oddaję to Tobie, Ty się tym zajmij!
 • 29
  marca
  Godzina: 15:11
  Proszę o modlitwę za zdrowie naszej trójki mąż i ja mamy covid a synek 1mc życia jest bardzo płaczliwy boje się że to załapał
 • 28
  marca
  Godzina: 18:36
  o łaskę trzezwości i przemianę serca syna Artura oraz pracę dla niego i boże błogosłaawieństwo w trudnych chwilach życia, powrót do Boga a Agacie łaskę nawrócenia dla dobra dzieci
 • 28
  marca
  Godzina: 18:18
  Za Rafałka o uleczenie z przetoki nawrócenie żonę zdrowie powrót do Boga
 • 27
  marca
  Godzina: 19:07
  Prośa o łaski dla Pioyta z okazji Jego Urpdxin; za przyczyną NMP i św. Kózefa oraz św. Pioyta. Bóg zapłać PAX
 • 27
  marca
  Godzina: 12:47
  Proszę o znalezienie pomocnej dłoni w ciężkim położeniu finansowym rodziny Sabiny, proszę o łaskę pocieszenia...
 • 26
  marca
  Godzina: 22:26
  Panie Jezu proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża Artura, proszę o uleczenie go z guza i wszystkich ukrytych chorób. Prosi Jadwiga Panie Jezu proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów głowy, kręgosłupa, nadciśnienia tętniczego oraz z ogólnego osłabienia organizmu. Prosi Artur Panie Jezu prosimy o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, Twoją Opiekę nad Jadwigą, Arturem, Anthonym-Michaelem oraz nad naszym domem, prosimy o łaskę pracy, o wyjście z kłopotów finansowych oraz o pozytywne załatwienie spraw urzędowych. Proszą Jadwiga Artur
 • 25
  marca
  Godzina: 19:25
  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 24
  marca
  Godzina: 16:24
  Proszę o uzdrowienie mnie I męża z chorób psychicznych, nawrócenie męża oraz o dobrą pracę dla nas. Aneta
 • 24
  marca
  Godzina: 14:40
  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 23
  marca
  Godzina: 20:35
  Miłosierny Boże ulituj się nad moją rodziną, błagam o silną wiarę w rodzinie,o sens życia dla Dominika i trzeźwość. Dla rodziny męża Mirka o zgodę i jedność. Dziękuję za każdy kolejny dzień, za nadzieję i błogosławieństwo jakim nas obdarzasz . Maryjo Matko nasza dziękuję i proszę miej nas w swojej opiece, a tym co chcą zniszczyć naszego ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II wybłagaj opamiętanie.
 • 23
  marca
  Godzina: 14:50
  Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę za Martynę i Marcina o Boże Miłosierdzie dla nich Z góry serdecznie dziękuję Romana
 • 21
  marca
  Godzina: 15:08
  O przemiane wewnętrzna Krzysztofa o dobrego odpowiedzialnego męża dla mnie o zdrowie zgodę opiekę Maryji Boże błogosławieństwo światłość i dary Ducha Świętego pozytywne załatwienie spraw i potrzebne łaski Zuzi Krzysztofowi i jego rodziny Ks Kazimierzowi -sily w posłudze duszpasterskiej bliznim
 • 20
  marca
  Godzina: 21:05
  Panie Jezu proszę o łaskę wiary i nawrócenia dla mojego męża Marka.
 • 20
  marca
  Godzina: 18:55
  O pokój w Polsce,na Ukrainie i na całym świecie.O światło Ducha św.dla rządzących Polską.Aby polska młodzież była wierna Bogu,Krzyżowi i Ewangeli.
 • 20
  marca
  Godzina: 09:17
  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia fizycznego i psychicznego dla mnie samej. Jezu ufam Tobie
 • 15
  marca
  Godzina: 16:30
  Boże, Tatusiu Kochany, dziękuję za wszystkie łaski i proszę pilnie ratuj mnie i syna Maksymiliana ...Chleba naszego powszedniego Daj nam DZISIAJ !!! Twój Robert PS. Hiobie Kochany Ty mnie rozumiesz ... proszę wstaw się za mną !!!
 • 13
  marca
  Godzina: 22:06
  O szczęśliwą, pomyślną operację, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla Zofii oraz światłość umysłu dla lekarzy
 • 12
  marca
  Godzina: 21:40
  Szczesc Boże, Tak duzo grup charyzmatycznych polonijnych rozpadło sie na terenie Niemiec przez ostatnie lata. Bardzo prosze o modlitwe o powstanie nowych,prawdziwie Bożych grup, w szczegolnosci w duzych miastach,takich jak Frankfurt nam Menem. Prosze by dobry Bòg dał Polakom zyjącym na obczyźnie radosc spotykania sie w Jego Swiete Imie we wspòlnotach charyzmatycznych. Serdeczne Bog zapłac! Pamietajcie o nas prosze w modlitwie! Patrycja z Frankfurt
 • 09
  marca
  Godzina: 19:35
  Jezu w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę. W Swoich Ranach schowaj nas. Jezu w Swojej Krwi zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy. Przez Swoją Krew rozwiąż te problemy pomyślnie i szczęśliwie. Panie usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Jezu okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, ten koszmar i zło w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem i krzywdzeniem Polski. Prosi Izabela.
 • 09
  marca
  Godzina: 13:21
  Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki Mai z anoreksji. O dobrych, zaangażowanych lekarzy, psychoterapeutów na Jej drodze do zdrowia oraz właściwie wdrożone leczenie. O wyciszenie w Niej emocji i pomoc Matki Najświętszej i Ducha Św. w Jej przygotowaniach do matury.
 • 06
  marca
  Godzina: 19:48
  Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty i Joli o zdrowie i potrzebne łaski dla nich.
 • 04
  marca
  Godzina: 21:53
  O powrót męża Marcina do Boga, zerwanie wszelkich relacji z kochanka i wykazanie woli ratowania naszego małżeństwa i rodziny
 • 04
  marca
  Godzina: 10:15
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, o dobrego męża oraz o odpowiednie leki kardiologiczne i gastrologiczne; dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi i o dobrego spowiednika oraz o zdrowe kolano.
 • 01
  marca
  Godzina: 17:10
  Blagam prosze o pomoc w modlitwe za mojego meza aby otrzymal stala umowe o prace Blagam o modlitwe Bog zaplac
 • 01
  marca
  Godzina: 16:27
  Proszę o modlitwę w intencji Grażyny cieślińskiej która przebywa w szpitalu i jest w ciężkim stanie.
 • 01
  marca
  Godzina: 12:19
  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszych finansów. Grozi nam bankructwo i brak domu. Brakuje na jedzenie. Pracujemy ponad siły ale zły strasznie miesza w tej dziedzinie naszego życia. Proszę w tej intencji o pomoc modlitewną. Beata i Paweł
 • 28
  lutego
  Godzina: 20:38
  Proszę o modlitwę w intencji całkowitego i szybkiego powrotu do zdrowia, uzdrowienia z obustronnej przepukliny kręgosłupa, ustąpienia niedowładu w lewej stopie, powrotu siły i pełnej sprawności lewej nogi. Proszę o uzdrowienie dzięki rehabilitacji, bez konieczności operacji. Pokieruj mnie Jezu do rehabilitantów i fizjoterapeutów, którzy mi pomogą i sie mną zaaopiekują. Zabierz ból, daj siłę psychiczną i fizyczną. Miłosierny Jezu Ty się tym zajmij, ufam Ci, oddaję to wszystko Tobie!
 • 25
  lutego
  Godzina: 21:26
  Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojego brata Oli Izy Waldemara i dla mnie. Błagam o nawrócenie moich dzieci ,o łaskę chrztu św dla mojego wnuka Grzesia oraz o zgodę w mojej rodzinie
 • 25
  lutego
  Godzina: 12:45
  W intencji Bogu wiadomej
 • 25
  lutego
  Godzina: 00:53
  Proszę o nawrócenie syna Jacka i uwolnienie od nałogów.
 • 23
  lutego
  Godzina: 19:54
  O dar pojednania z Anią i dary Ducha Świętego dla Ani błagam
 • 23
  lutego
  Godzina: 14:37
  Błagam o modlitwę w intencji rozwiązania trudności materialnych w rodzinie Sabiny. Proszę o znalezienie tańszego mieszkania.. Proszę o łaskę nawrócenia i przemiany serca dla Dawida i Joanny. Proszę o pomyślny przebieg komisji lekarskiej dla córeczki Rozalki. Proszę za niepełnosprawnego Męża Stanisława, o łaskę pocieszenia... Proszę za ojcem Edmundem, siostrami, panem Krzysztofem, Markiem i kolegą Mateusza, aby nadal udzielali nam pomocy.
 • 23
  lutego
  Godzina: 14:15
  Błagam o modlitwę o uzdrowienie I siłę do życia I znalezienie pracy Bóg zapłać Boże umocnij moją wiarę
 • 20
  lutego
  Godzina: 19:45
  Proszę w intencji mojej córki,Justyny,ktora przebywa w szpitalu,o skuteczne leczenie z zaburzeń snu i uwolnienie i uzdrowienie z uzależnienia od leków głównie nasennych. Boże odmień los Justyny,wejdź w jej samotność,uzdrów jej życie,wlej radość w jej życie. Zmiłuj się nad nią, a Agnieszkę zachowaj w łasce zdrowia.
 • 15
  lutego
  Godzina: 18:34
  1.zdrowie  jestem chory na cukrzycę choruje na kilka chorób psychicznych moja sytuacja zdrowotna jest katastrofalna i beznadziejna lekarze nie dają żadnych szans na wyzdrowienie samo dno tutaj jest sam  dramat i tragedia   może pomóż tylko cud totalna katastrofa brak słów, ręce opadają  2.znalezienie pracy której nie mam 5 lat  3.znalezienie dziewczyny której nigdy nie miałem chociaż mam 40 lat na karku 4.błogosławieństwo Boże
 • 15
  lutego
  Godzina: 12:19
  Kochana Mateczko dziękujemy za Błogosławieństwo Boże naszego domu którego dokonał Proboszcz Ksiądz Patryk, prosimy aby to Błogosławieństwo Boże spoczęło na całej naszej rodzinie,domu i wszystkich którzy będą odwiedzać nasz dom. Proszą Jadwiga Artur Anthony-Michael
 • 14
  lutego
  Godzina: 22:57
  Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i mamę przed krzywdą. Maryjo pod Swoim Matczynym Płaszczem schowaj nas przed koszmarem. Maryjo w Swoim Sercu zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy, oraz rozwiąż je pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Maryjo okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, zło i koszmar w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem Polski. Izabela
 • 12
  lutego
  Godzina: 21:20
  Proszę o modlitwę o jak najszybszy wypis ze szpitala i o łaskę wytrwania w cierpieniu przez okres pobytu oraz nie ulegnięciu pokusie oddania się diabłu. Każdy dzień to walka o życie.
 • 08
  lutego
  Godzina: 23:25
  Proszę o modlitwę o cud uwolnienia mojej rodziny od ataków diabelskich i Boże błogosławieństwo w pracy .Bóg zapłać
 • 08
  lutego
  Godzina: 21:59
  Proszę o Dary Ducha Świętego dla mnie i mojej rodziny. Dobry Boże w imię Jezusa Chrystusa i przez Niepokalane Serce Maryi zmiłuj się nad nami i uzdrów to wszystko co jest chore i co jest złem w Twoich oczach, niech się wypelniaTwoja Wola w nas.
 • 08
  lutego
  Godzina: 00:20
  Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia trudnej sprawy. O spokój w rodzinie i pracy. Niech w domu i pracy dzieje się samo dobro. O dobrych ludzi wokół. O zdrowie dla najbliższych.
 • 07
  lutego
  Godzina: 05:43
  W intencji Bogu wiadomej +++ Szczęść Boże! Za przyczyną św. Józefa i Trójcy Przenajświętszej!!!
 • 06
  lutego
  Godzina: 17:17
  O uzdrowienie z blokady, niemocy życiowej, depresji.
 • 06
  lutego
  Godzina: 10:27
  +Szczęść Boże, proszę o modlitwę za moich synów i młodzież z Rodziny, Przyjaciół Synów... Basia
 • 05
  lutego
  Godzina: 17:36
  Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty o dobre wyniki badań i łaskę zdrowia
 • 04
  lutego
  Godzina: 13:16
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, o dobrego męża oraz o odpowiednie leki kardiologiczne; dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi i o dobrego spowiednika oraz o zdrowe kolano.
 • 31
  stycznia
  Godzina: 00:28
  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia mojej żony Magdaleny z dużego mięśniaka macicy , uwolnienia mnie od długu i w intencji osoby ,której podżyrowałem kredyt Paweł , lat 49 ,żonaty Władysławowo
 • 28
  stycznia
  Godzina: 12:28
  Proszę o prowadzenie mojego męża i mnie przez Ducha Świętego. Panie naucz nas prawdziwej miłości, wzajemnego szacunku i dialogu małżeńskiego.
 • 27
  stycznia
  Godzina: 21:28
  Prosze o modlitwe za Lukasza o laske uzdrowienia.
 • 26
  stycznia
  Godzina: 18:14
  Proszę o modlitwę w intencji o łaskę zdrowia psychicznego oraz pozbycie się złych myśli odzyskanie ochoty i sensu życia ,Oraz uzdrowienia mojej kostki na lewej stopie z rany
 • 25
  stycznia
  Godzina: 09:47
  Proszę o modlitwę. Popełniłam błąd. Tak bardzo tego żałuję. Proszę o Modlitwę żebym miała możliwość naprawy tego. Proszę. Błagam
 • 24
  stycznia
  Godzina: 19:44
  O światło Ducha św., o umiejętność przebaczenia, zrozumienia I zapomnienia dla Grzegorza, o wypełnienie woli Bożej.
 • 23
  stycznia
  Godzina: 20:56
  Proszę serdecznie o modlitwę w intencji jutrzejszej udanej operacji mojej mamy Lidii. Pan Bóg Zapłać.
 • 21
  stycznia
  Godzina: 10:43
  Proszę o modlitwę aby stał się cud aby ukochana przyjaciółka się ze mną pogodziła. Bóg zapłać .
 • 19
  stycznia
  Godzina: 12:44
  +Szczęść Boże, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, szczególnie łaskę wiary, a także za zdrowie wiekowych Rodziców, Rodziny i moje. Proszę za przyczyną św. Józefa w intencji Bogu wiadomej i o łaski dla całej bliskiej i dalszej Rodziny Basia
 • 18
  stycznia
  Godzina: 01:09
  Maryjo w Swoich Dłoniach ukryj mnie i mamę przed krzywdą. Maryjo pod Swoim Matczynym Płaszczem schowaj nas przed koszmarem. Maryjo w Swoim Sercu zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy oraz rozwiąż je pomyślnie i szczęśliwie. Pani usłysz swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Maryjo okaż litość dla Polski i Polaków, zakończ tą ciemność, zło i koszmar w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem Polski. Prosi Izabela
 • 14
  stycznia
  Godzina: 17:17
  Prośba o uzdrowienie z bezsenności,uwolnienie z uzależnienia od leków nasennych,o uzdrowienie ciała / córka od 4 lat jeździ na wózku/,o życzliwych,dobrych ludzi na drodze życia,o uzdrowienie z depresji,o to aby miała dobrych znajomych bo od kilku lat jest samotna bez przyjaciół I znajomych. Straciła zdrowie,pracę,pieniądze i znajomych.Boże zakończ już w życiu Justyny Hiobowy czas i zacznij skutecznie błogosławić
 • 13
  stycznia
  Godzina: 21:44
  O uzdrowienie Agnieszki z choroby psychicznej. O nawrócenie i zdrowie dla Jeffreya. O nawrócenie i zdrowie wszystkich których noszę w swoim sercu.
 • 11
  stycznia
  Godzina: 17:06
  Panie Jezu proszę o uratowanie mojego małżeństwa oraz o cud powrotu mojego męża do mnie i do naszego domu. Proszę o dobrą pracę w Polsce dla mojego męża. Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa i wszystkich zranień między nami.
 • 11
  stycznia
  Godzina: 00:07
  O zdrowie dla Wojtusia
 • 10
  stycznia
  Godzina: 20:36
  Proszę o uzdrowienie mamy Weroniki oraz taty Magdaleny. O przemianę życia, wyjście z uzależnienia i doświadczenie Bożej miłości dla Pawła. O zdrowie i umocnienie wiary dla Kasi. O łaskę wiary dla całej mojej rodziny i chrześniaków. O uzdrowienie relacji, serca i o najlepszego męża, dla którego byłabym najlepszą żoną. O świętość dla nas.
 • 08
  stycznia
  Godzina: 12:29
  Proszę o modlitwę w intencji pokoju w pracy by wrogowie odstąpili ode mnie, proszę o uzdrowienie z infekcji Bogu wiadomej oraz o bezpieczne podróże. Bóg zapłać
 • 07
  stycznia
  Godzina: 20:19
  O dobrego męża
 • 04
  stycznia
  Godzina: 21:54
  Proszę o łaskę wiary dla Daniela, Mariusza, Lucyny i Karoliny, a dla siebie o ciche i pokorne serce, bezgraniczną ufność w Boże Miłosierdzie i łaskę silnej wiary. Jezu Maryjo kocham Was ratujcie nasze dusze.
 • 03
  stycznia
  Godzina: 12:35
  Za wstawiennictwem Maryii proszę o Światło i Mądrość Ducha św. we właściwym rozeznaniu i podjęciu decyzji związanej z pracą i zmianą miejsca zamieszkania, aby Pan dał mi wyraźny, namacalny znak jak powinnam postąpić? Bóg zapłać,
 • 30
  grudnia
  Godzina: 17:38
  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 29
  grudnia
  Godzina: 19:10
  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 29
  grudnia
  Godzina: 12:24
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca oraz o dobrego męża; dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi i o dobrego spowiednika oraz o zdrowe kolano.
 • 27
  grudnia
  Godzina: 14:34
  Proszę o modlitwę za moje małżeństwo zagrożone rozbiciem. O uzdrowienie małżeństwa, Dary Ducha Świętego, prawdziwą Miłość i wzajemne przebaczenie.  
 • 26
  grudnia
  Godzina: 19:16
  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 26
  grudnia
  Godzina: 19:15
  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem
 • 19
  grudnia
  Godzina: 22:52
  Błagam Panie wyzwól mnie Izabelę i moją mamę Mirosławę z ciężkiego położenia. Uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Jezu błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych i nikczemnych rządów. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku naszego kraju albo do wojny. Chryste obroń nas i zakończ to zło i ten koszmar w Polsce.
 • 17
  grudnia
  Godzina: 23:05
  Panie Ty Wiesz Bóg zapłać.
 • 17
  grudnia
  Godzina: 03:38
  Boże, Matko Zawierzam Tobie moją córkę Anię, od dziś, na każdy dzień jej życia. Aby była bezpieczna, niewidzialna dla złego (tak jak cała rodzina), zdrowa i przepełniona miłością Bożą. Wielbię Cię Panie w dziecku jakie mi dałeś bo to jest Twój "plan" na moje życie. Dziękuję Ci za nią i proszę o cud uzdrowienia jej ciała tak aby nie musiała mieć operacji na brzuszek oraz aby zniknęła anemia. Panie bądź Wola Twoja
 • 12
  grudnia
  Godzina: 18:51
  Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia I siłę do życia Bóg zapłać
 • 12
  grudnia
  Godzina: 17:45
  W intencji syna Marka walczącego z depresją o odzyskanie radości życia.
 • 12
  grudnia
  Godzina: 10:51
  O przemianę serca Gosi, aby umiała dostrzec Boga w bliźnich, oraz w otaczającym świecie.
 • 12
  grudnia
  Godzina: 01:15
  w intencjach Katarzyny pilne
 • 11
  grudnia
  Godzina: 02:48
  Proszę o modlitwę za moją mamę,o uzdrowienie z ciężkiej,śmiertelnej choroby oraz o nawrócenie i spowiedź dla niej. O siły i pokój serca. Bóg zapłać
 • 10
  grudnia
  Godzina: 14:18
  Cześć Boże proszę o zdrowie.dla mojego męża Wojciecha wyleczenie z choroby nowotworowej wontroby
 • 09
  grudnia
  Godzina: 22:18
  Proszę o modlitwę w mojej intencji o dar dobrego męża.
 • 09
  grudnia
  Godzina: 17:51
  W intencji wszystkich księży zarażonych HIV. youtube.com/watch?v=wzAYXIeilgo
 • 08
  grudnia
  Godzina: 23:24
  Błagam o modlitwę o uzdrowienie mnie z depresji I rozwiązanie problemów I siłę do życia Bóg zapłać
 • 07
  grudnia
  Godzina: 23:41
  Błagam Panie wyzwól mnie Izabelę i moją mamę Mirosławę z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Jezu błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych i nikczemnych rządów oraz polityków. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku naszego kraju albo do wojny. Chryste obroń nas i zakończ to zło i ten koszmar w Polsce.
 • 06
  grudnia
  Godzina: 17:36
  Proszę o modlitwę w intencji o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie. O zdrowie dla mnie, mojej rodziny. O uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu. O ich nawrócenie i ich powrót do Boga i do kościoła. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać
 • 05
  grudnia
  Godzina: 22:58
  1. O zdrowie duszy i ciała. 2. O nawrócenia w rodzinie. 3. O Boże Błogosławieństwo dla Koleżanek z pracy i Bożego Ducha w atmosferze w pracy. 4. O trwały i Boży pokój na świecie. 5. W pewnych sprawach Bogu wiadomych. 6. O uzdrowienie finansowe. 7. O szczęśliwe wyjście z różnych sytuacji po ludzku niemożliwych. 8. O Boską ochronę przed wszystkim co od szatana pochodzi oraz przed nim samym. 9. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski
 • 04
  grudnia
  Godzina: 20:16
  Bardzo,proszę o uzdrowienie mojego męża Wojciecha. Z choroby nowotworowej i siłę walki z chorobą Bóg zapłać i znalezienie.dobrego lekarza prowadzącego
 • 04
  grudnia
  Godzina: 12:08
  Proszę o zdrowie psychiczne dla Karoliny i wyjście z depresji
 • 02
  grudnia
  Godzina: 22:18
  Bardzo uprzejmie proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego dla wszystkich którzy mają kryzys w tym zakresie.
 • 02
  grudnia
  Godzina: 10:43
  1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje, 2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi, 3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i o Boże Błogosławieństwo w 2022 roku, 4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej, 5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje. 6) Za Justynę, jej męża i dzieci. 7) Za księdza Piotra i Sławka – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie. 8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów. 9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia. 10) W Bogu innych wiadomych sprawach. 11) O Boże Błogosławieństwo na cały grudzień 2021 i cały rok 2023 12) O całkowite uwolnienie od zła rodzin Agnieszki i Łukasza, zamknięcie wszelkich furtek na zło, o łaskę przebaczenia sobie i innym oraz przełamanie jakiekolwiek żalu. Amen
 • 02
  grudnia
  Godzina: 07:01
  Błagam o pilną modlitwę o cud dla naszego małżeństwa i rodziny. O ochronę nas od złego przez Maryję Jezusa Ojca i Ducha Świętego
 • 01
  grudnia
  Godzina: 22:59
  Błagam o modlitwę o uzdrowienie mnie z depresji Bóg zapłać
 • 01
  grudnia
  Godzina: 15:02
  Prośba o modlitwę w intencji chorego Wojciecha G o ulgę w cierpieniu i łaskę pogodzenia się z tym co BÓG dla niego zgotował
 • 01
  grudnia
  Godzina: 14:58
  Prośba o modlitwę w intencji chorego Wojciecha G o ulgę w cierpieniu i łaskę pogodzenia się z tym co BÓG dla niego zgotował
 • 30
  listopada
  Godzina: 21:52
  Proszę o modlitwę za Wojciecha o uleczenie z choroby nowotworowejl
 • 30
  listopada
  Godzina: 20:39
  W intencji śp Mariusza
 • 29
  listopada
  Godzina: 11:21
  Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Marcina. O uzdrowienie go z chorob, nałogów. O jego pojednanie w rodzinie. O jego nawrócenie. Bóg zapłać
 • 26
  listopada
  Godzina: 13:47
  Błagam o nagły i szybki ratunek - przez wyzwolenie z rąk moich wrogów i prześladowców, usunięcie wszelkich skutków ich działań i wszystkich następstw mojego niewłaściwego postępowania z życia mojego i mojej rodziny oraz o uzdrowienie mojej duszy i ciała. Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby - Chwała Panu!
 • 25
  listopada
  Godzina: 23:09
  Błagam o cud uzdrowienie mnie z depresji I siłę do życia bo nie daje rady
 • 21
  listopada
  Godzina: 23:26
  O ratunek dla mego zdrowia i całokształtu życia
 • 20
  listopada
  Godzina: 12:45
  Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojej Mamy z nowotworu oka. Proszę o cud, żeby jej oczy były zdrowe i żeby widziała.
 • 20
  listopada
  Godzina: 08:57
  + Szczęść Boże, + intencje dziękczynne: za przetrwanie najtrudniejszych (w ostatnich tygodniach) sytuacji w życiu osobistym i zawodowym; pokój; zdrowie Rodziców, zdrowie i pomyślność Synów; za modlitwę Członków Wspólnoty Hioba + intencje błagalne: o wszelkie łaski dla Brata i jego Rodziny; + o całkowite uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe Joanny i Uli + o całkowite uzdrowienie fizyczne i psychiczne Eli + o łaski w podeszłym wieku w znoszeniu choroby w perspektywie Krzyża Chrystusa dla Elżbiety + o znalezienie mieszkania dla Marii + o udaną operację dla Ewy + o łaski dla Syna Znajomej i Jego dobre wybory życiowe + o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Eli i Wiesi + o nawrócenie i zaprzestanie rozważnego czynienia zła dla Koleżanki z pracy + o uzdrowienie z choroby dla Przyjaciela + o uzdrowienie z choroby dla Znajomego Przyjaciela + o silną wiarę i życie sakramentalne dla Martyny, Janka, Piotra, Zuzi + o łaski, szczególnie Dary Ducha Św. dla Małżeństwa: Żanety i Marka + o siły i wytrwałość w trwaniu przy Chrystusie dla Basi i jej Rodziny + o Dary Ducha Św. dla lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych; w szczególności dla doktora Jerzego J. + o pomoc dla młodzieży podejmującej próby samobójcze + o siły dla Rodziny Asi, która utraciła Bliskich w tragicznych okolicznościach Za przyczyną Maryi, św. Józefa, proszę Boże w Trójcy Przenajświętszej.
 • 16
  listopada
  Godzina: 21:37
  Rany Jezusa błagam wyzwól mnie Izabelę i moją mamę Mirosławę z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Miłosierny Chryste błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku polskiej gospodarki albo do wojny. Jezu Chryste obroń nas i zakończ ten koszmar w Polsce.
 • 13
  listopada
  Godzina: 12:56
  Proszę o modlitwę w intencji: o zatrzymanie postępu choroby wątroby i jej powikłań dla Hanny.
 • 11
  listopada
  Godzina: 21:55
  O nawrócenie Andrzeja i doświadczenie przez niego Bożej miłości i i obecności oraz uratowanie naszego małżeńswa,a także o potrzebne łaski dla Oliwii i dzieci w tym bolesnym czasie rozłamu.
 • 11
  listopada
  Godzina: 13:53
  + Szczęść Boże. intencje dziękczynne: podziękowanie Bogu za wolną Ojczyznę i ofiarę życia tych, którzy o wolną Polskę walczyli (nie tylko z bronią w ręku) + za ofiarę życia Kapłanów polonijnych, m. in. . Księzy: Rogaczewskiego i Komorowskiego błagalna + za uzdrowienie Asi z choroby nerek CHWAŁA PANU! błagalne: " + o mądrość dla rządzących w Polsce - wszystkich piastujących stanowiska, decydujących o losie narodu + o całkowite wyleczenie Przyjaciela z choroby laryngologicznej; o wstawiennictwo proszę ks. Rogaczewskiego, Maryję i Józefa
 • 11
  listopada
  Godzina: 07:39
  + o uzdrowienie relacji w małżeństwie Znajomej, za przyczyną Maryi i św. Józefa proszę Cię Boże i pomóż Jej, aby mogła spokojniej wykonywać swoje obowiązki zawodowe
 • 11
  listopada
  Godzina: 04:54
  Szczęść Boże. Czy mogła bym prosić o modlitwę w intencji za pomyśle wyleczenie mamy z raka płuc i o łaskę powrotu do zdrowia ?(Renta Kędzierska) Z Panem Bogiem ❤️ Pozdrawiam Milena Szczech
 • 10
  listopada
  Godzina: 16:30
  Proszę o modlitwę za Tomka aby swoim postępowaniem nie ranił Małgorzaty ale szczerze z nią porozmawiał
 • 08
  listopada
  Godzina: 20:37
  W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
 • 08
  listopada
  Godzina: 12:28
  Prośba o modlitwę za chorego Wojciecha, o cud uzdrowienia, jeżeli taka jest wola Pana
 • 08
  listopada
  Godzina: 12:11
  Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzin Marty, Oksany i Svitlany którzy przebywają na Ukrainie. O uchronienie ich od niebezpieczenstw. Bóg zapłać
 • 07
  listopada
  Godzina: 21:21
  Proszę o nawrócenie dla Krzysztofa
 • 06
  listopada
  Godzina: 16:53
  + Szczęść Boże, proszę o modlitwę dziękczynną: + za otrzymane łaski, wyjście z depresji, wsparcie ze strony Synów, Rodziców, Przyjaciół, Rodziny + za stabilne zdrowie Rodziców + za poprawę stanu zdrowia Joanny + za oprawę stanu zdrowia Uli + za poprawę stanu zdrowia Znajomego + za jednoczenie się Rodzin w chwili cierpienia + za S. Urszulę Kłusek i Pallotynki z ul. Malczewskiego oraz Ich codzienną modlitwę i posługę + za pomoc Kapłanów, także w Sakramencie Pojednania, w szczególności kapłanów parafii p.w. Chrystusa Króla w Gdańsku + za miłosierdzie Boże powstrzymujące sprawiedliwość Bożą i proszę o modlitwę błagalną o: + pokój w sercach ludzkich i świecie + zbawienie dusz w czyśćcu cierpiących + świętych Kapłanów i święte powołania kapłańskie, także z parafii p.w. Chrystusa Króla w Gdańsku + o umocnienie Kapłanów wątpiących i dary Ducha Św. dla Nich; o życzliwość ludzką zwłaszcza dla tych Kapłanów + o siły dla SS. Pallotynek z ul. Malczewskiego, a także łaski Boże dla Zakonnic i Zakonników + o zrozumienie w społeczeństwie roli zakonów kontemplacyjnych + o łaski dla SS. z Rybna k/Sochaczewa i Benedyktynek w Żarnowcu oraz Karmelitów Bosych w Gorzędzieju + o łaski dla Kapłanów z parafii p.w. Św. Tereski od Dzieciątka Jezus w Gdańsku + o łaski dla O. Przemysława i Dominikanów z Gdańska i Poznania + o całkowite uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe Joanny i Uli + o całkowite uzdrowienie fizyczne i psychiczne Eli + o łaski w podeszłym wieku w znoszeniu choroby w perspektywie Krzyża Chrystusa dla Elżbiety + o znalezienie mieszkania dla Marii + o udaną operację dla Ewy + o łaski dla Syna Znajomej i Jego dobre wybory życiowe + o całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej Eli i Wiesi + o nawrócenie i zaprzestanie rozważnego czynienia zła dla Koleżanki z pracy + o uzdrowienie z choroby dla Przyjaciela + o uzdrowienie z choroby dla Znajomego Przyjaciela + + o silną wiarę i życie sakramentalne dla Martyny, Janka, Piotra, Zuzi + o łaski, szczególnie Dary Ducha Św. dla Małżeństwa: Żanety i Marka + o siły i wytrwałość w trwaniu przy Chrystusie dla Basi i jej Rodziny + o Dary Ducha Św. dla lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych; w szczególności dla doktora Jerzego J. + o pomoc dla młodzieży podejmującej próby samobójcze + o siły dla Rodziny asi, która utraciła Bliskich w tragicznych okolicznościach Za przyczyną Maryi, św. Józefa, proszę Boże w Trójcy Przenajświętszej.
 • 05
  listopada
  Godzina: 13:40
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi oraz o zdrowe kolano.
 • 02
  listopada
  Godzina: 14:42
  Pragnę prosić Was o modlitwę za mnie, aby Pan głęboko uzdrowił każdą chwilę mojego życia, abym całym sercem poznała Jego bezwarunkową miłość do mnie. Jana
 • 31
  października
  Godzina: 19:18
  W intencji mojego małżeństwa. Aby Pan okazał nam swoją łaskę, miłosierdzie, wzmocnił nasza wiarę. Panie, potrzebujemy Cię, daj poczuć nam swoją miłość i obecność w naszym życiu. Amen
 • 28
  października
  Godzina: 23:20
  Prosze o modlitwe w intencji syna Lukasza: o laske uzdrowienia z ciezkiej choroby kardiologicznej. Bog zaplac.
 • 26
  października
  Godzina: 21:53
  Proszę o modlitwę za córkę i syna o wiarę, dokonywanie dobrych wyborów, szacunek do siebie , ambicje i życiowy cel. Bóg zapłać
 • 26
  października
  Godzina: 12:26
  Proszę o modlitwę w intencji rozwoju relacji między mną a Dariuszem.
 • 24
  października
  Godzina: 13:55
  Proszę o modlitwę za mnie o ustąpienie wszelkich chorób przewlekłych,o mądrych lekarzy, o dostanie się do lekarzy, co jest teraz bardzo trudne,a przede wszystkim o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu i światło Ducha św. w podjęciu właściwych decyzji
 • 23
  października
  Godzina: 12:40
  Proszę o uzdrowienie dla mojej Mamy Hanny Borkowskiej.
 • 23
  października
  Godzina: 12:29
  Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o łaskę wiary,zdrowie i aby znalazł swoją drugą połowę na całe życie.
 • 21
  października
  Godzina: 13:49
  Bogu część, chwała i dziekczynienie, zostałam uleczona z choroby nowotworowej , polecam Panu wnuczkę Kaline w zaawansowanej anoreksji, prosząc o łaskę uzdrowienia, polecam zięcia Marcina prosząc o łaskę nawrócenia i wiary dla niego. Panie, niech wola Twoja pełni się w nas.
 • 16
  października
  Godzina: 13:30
  Proszę o uzdrowienie mojej Mamy Hanny
 • 14
  października
  Godzina: 21:48
  Proszę o pomoc, nie wytrzymam już ataków słownych od moich teściów. Proszę Jezu przyjdź i ratuj mnie.
 • 14
  października
  Godzina: 08:27
  Proszę o pilną modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy Anieli. Jest na oddziale intensywnej kardiologii. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
 • 13
  października
  Godzina: 19:00
  Proszę o modlitwę w intencji Wiktorii o cud uzdrowienia i spełnienie się Woli Bożej w jej życiu. Rafał
 • 12
  października
  Godzina: 10:22
  Jezu proszę o wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Błagam uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Chryste błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa czy upadku polskiej gospodarki oraz ogromnego bezrobocia. Jezu Chryste obroń nas i zakończ ten koszmar w Polsce.
 • 05
  października
  Godzina: 04:55
  Intencje dziękczynne: + za wsparcie modlitewne Członków Wspólnoty Hioba i posługę Kapłanów podczas Mszy Św. wspólnotowych + za uzdrowienie z choroby po ponad 30 latach cierpień fizycznych, psychicznych i duchowych + za przystąpienie do Sakramentu Pojednania Ojca po wielu latach nie korzystania z tego Sakramentu Św. + za pierwsze oznaki nawracania się Brata + za stabilne zdrowie Rodziców w podeszłym wieku + za wiarę i siły do wykonywania obowiązków stanu Błagalne: + łaski Ducha Św. dla Wspólnoty Hioba i Kapłanów w tej Wspólnocie posługujących + o siły i zdrowie dla s. Urszuli, Inicjatorki Wspólnoty Hioba + o silną wiarę dla Kapłanów i umocnienie wątpiących i wahających się (a także myślących o odejściu z kapłaństwa) + o silną wiarę i życie sakramentalne dla Martyny, Janka, Piotra, Zuzi + o łaski, szczególnie Dary Ducha Św. dla Małżeństwa: Żanety i Marka + o Dary Ducha Św. dla lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli; w szczególności dla doktora Jerzego J. + w 2 intencjach Panu Bogu Wiadomych + o spokój duszy zmarłych, którzy odeszli bez zaopatrzenia sakramentami św. + o silną wiarę dla Barbary i pomoc w wykonywaniu obowiązków stanu + o pomoc dla młodzieży podejmującej próby samobójcze Za przyczyną Maryi, św. Józefa, proszę Boże w Trójcy Przenajświętszej.
 • 03
  października
  Godzina: 15:20
  Proszę o modlitwę o ratowanie związku. Aby Bóg dał jak najszybciej spowrotem łaskę powrotu, miłości i spokoju serca
 • 02
  października
  Godzina: 15:02
  Boże Miłosierny proszę Cię gorąco o łaskę uzdrowienia prawej strony mojej twarzy w której tracę czucie, jest ból oka, gardła. Lekarze nie widzą co to może być, ale Ty Panie możesz to uzdrowić na Chwałę Swoją. Maryjo, Matko Boża, uzdrowienie chorych proszę Cię o tę łaskę uzdrowienia. I Ty św Józefie orędowniku mój w wielu sprawach módl się za mną w tej intencji do Syna Swego. św Ireneuszu módl się za mnie i ty w tej intencji uzdrowienia.
 • 29
  września
  Godzina: 20:48
  Proszę o modlitwę za mojego nieżyjącego, kochającego dziadka - Pawła Stefana; aby żył wiecznie Amen
 • 28
  września
  Godzina: 18:09
  Bardzo proszę o codzienną modlitwę za mojego tatę, Wiesława - o przebaczenie grzechów, miłosierdzie i zbawienie, a także o poprawę zdrowia.
 • 27
  września
  Godzina: 10:49
  Szczęść Boże ! Za wstawiennictwem Św Archaniołów i Matki Bożej Różańcowej pokornie proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia i energii do działania. O znalezienie pracy blisko domu , siły do ukończenia szkoleń zawodowych i potrzebne łaski. O uzdrowienie z chorób oczu i kręgosłupa dla ojca Jana , życie wieczne dla mamy Janiny i babci Kazi. Bóg zapłać Grażyna
 • 26
  września
  Godzina: 22:17
  Proszę w int Klaudii prosząc dla niej o nawrócenie i przemianę życia o dar miłości wierności w małżeństwie o uwolnienie z okultyzmu i alkoholu o zgodę między nami w int Haliny o zdrowie o pokój wewnętrzny o uzdrowienie z nerwicy i schizofrenii i z cukrzycy w int mojej o uzdrowienie z mięśniaka na macicy w int Dawida Kacpra o zdrowie o potrzebne łaski w int Piotra o nawrócenie i przemianę życia o uwolnienie z alkoholu w int Anny i Adama o potrzebne łaski w int Renaty o nawrócenie i przemianę życia o dobrego męża dla niej w int osób które ze mną pracują o nawrócenie i przemianę życia
 • 26
  września
  Godzina: 01:45
  Proszę o modlitwę za przyjaciela w pewnej bardzo trudnej sprawie Bogu wiadomej! Bóg zapłać!
 • 24
  września
  Godzina: 11:03
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi oraz o zdrowe kolano.
 • 24
  września
  Godzina: 09:07
  Proszę o modlitwę za mojego tatę Franciszka Zająca ,jest w ciężkim stanie ,jest nieprzytomny,leży pod respiratorem.I Żeby przeżył noc i kolejne dni oraz żeby nerki podjęły funkcje życiowe I Żeby wyniki się polepszyły,żeby był silny i mocny,oraz żeby to wszystko przezwyciężył.
 • 17
  września
  Godzina: 08:40
  Proszę o modlitwę w intencji odejścia ode mnie od grzechów, całkowitego zaufania Bogu pomimo przeciwności, o światło w podejmowaniu przeze mnie decyzji, a także o przemianę serca mojej żony, aby zobaczyła, że sytuacja rodzinna taką, jaką ona widzi jest całkowicie odmienna. O naprawianie relacji między moją żoną a moimi rodzicami - w szczególności moją mamą. O to, by Dziadkowie mogli wreszcie się nacieszyć swoją wnuczką. Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij. Wiem, że jestem grzeszny i nie powinienem o to prosić, ale Kocham Cię Jezu i ufam Tobie, bo już dłużej nie potrafię znosić tej sytuacji. Jezu proszę pomóż mi! Ja się poddaje Twojej woli! Ty działaj, ja już nie mam siły! Jezu Ty się tym zajmij! Bądź wola Twoja! Amen
 • 16
  września
  Godzina: 16:25
  Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka
 • 13
  września
  Godzina: 13:29
  Kochana wspólnoto błagam o modlitwę za małżeństwo mojego brata, 4 dzieci ,żona popija alkohol,małżeństwo na krawędzi.Proszę Cię Jezu ulituj, Mateczko ratuj!
 • 07
  września
  Godzina: 22:57
  Mateczko Pocieszenia przez Twoje Miłosierne Serce błagam o pomoc oraz o wybawienie mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z skomplikowanej sprawy i trudnego położenia. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją beznadziejną sprawę. Maryjo w Tobie jedyna nadzieja, błagam ratuj nas!
 • 07
  września
  Godzina: 14:54
  Proszę o modlitwę o pomoc w wyjściu z długów i Boże błogosławieństwo finansowe dla całej rodziny
 • 04
  września
  Godzina: 20:47
  Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka. Prosi Mirek
 • 04
  września
  Godzina: 19:49
  W intencji Katarzyny o ustanie cierpienia w jej życiu .
 • 02
  września
  Godzina: 19:27
  Szczesz Boze Bardzo prosze o modlitwe w intencji corki Edyty o laske uzdrowienia jej ran zadanych przez nas rodzicow, aby mogla przebaczyc oraz o laske dobrej spowiedzi sw. dla niej. Prosze tez i modlitwe za moja wnuczke Terenie o laske odwagi dla niej i dobre relacje z rowiesnikami w nowej szkole.
 • 02
  września
  Godzina: 09:50
  Prosze o modlitwa ze mala Nine ktora zlamala reke, o laske szybkiego powrotu do zdrowia. Prosze o modlitwe za Maje i Pole i potrzebne im laski w nadchodzacym roku szkolnym. Boze otocz je opieka i nie opuszczaj.
 • 01
  września
  Godzina: 23:14
  Proszę o modlitwę w intencji Elżbiety i jej rodziny o łaskę nawrócenia, uwolnienia,uswiecenia oraz o łaskę dobrego wychowania wnukow.Bog zaplac
 • 28
  sierpnia
  Godzina: 09:21
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi oraz o zdrowe kolano.
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 21:45
  O przecięcie wszelkich klątw w życiu Katarzyny
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 08:51
  O cud uzdrowienia Tomasza z nałogów, odbudowanie miłości między Monika i Tomaszem, szczerą rozmowę i żal za grzechy Tomka.
 • 23
  sierpnia
  Godzina: 22:25
  Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony Jadwigi z bólów kręgosłupa i lewego boku oraz synka Anthonego-Michaela z bólów brzuszka.Prosi Artur
 • 23
  sierpnia
  Godzina: 21:53
  Prosze o uzdrowienie na duszy i ciele Piotra. Dziekuje
 • 22
  sierpnia
  Godzina: 22:45
  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję. Henryk
 • 22
  sierpnia
  Godzina: 18:11
  Drogi Boże Ojcze w imię Pana Jezusa odpuszczenie grzechów, ochronę przed złem, bezpieczną podróż, zdrowie i obfite błogosławieństwo dla rodzin: Ireny, Andrzeja, Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Jana, Anety, Justyny, Sandry, Joanny i Teresy. Amen
 • 21
  sierpnia
  Godzina: 11:28
  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji przerwania przekleństwa wielopokoleniowego, które najprawdopodobniej na mnie ciąży i jest przyczyną wielu nieprzyjemnych sytuacji, które mnie spotykają. Doszło do tego, że Mój Ukochany Człowiek zwrócił się ku satanizmowi, ja popadałam w bardzo duże problemy finansowe, miałam próbę samobójczą, nie chciałam podjąć leczenia, Mój Ukochany Tomek odsunął się ode mnie, bo "nie miał już siły na mnie"… Ale diabli wiedzą, co się stało w jego sercu, ten satanizm go nieco zmienił… Proszę o modlitwy w sprawie powrotu do mojego życia Mojej Ukochanej Osoby oraz Jego nawrócenie, aby porzucił satanizm i znowu do mnie wrócił w szczęściu i radości, abyśmy mogli realizować dalej nasze plany i wyprowadzić się do naszej wymarzonej Norwegii. Proszę o to najmocniej jak tylko się da… Weźcie w opiekę również Moją Przyjaciółkę Agatę, Jej Chłopaka oraz Mamę.
 • 17
  sierpnia
  Godzina: 00:39
  Przez Moc Miłosiernego Serca i Najświętszej Krwi Jezusa błagam o pomoc oraz wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z trudnego położenia. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją beznadziejną i skomplikowaną sprawę. Maryjo i Jezu błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych nikczemnych i tragicznych rządów oraz od chciwych i zawistnych polityków. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, upadku gospodarki, bankructwa polskich rodzin i firm oraz ogromnego bezrobocia, Kochane Serce Jezusa uratuj Nas! Mateczko zanim poleje się Polska krew, powstrzymaj to szaleństwo!
 • 13
  sierpnia
  Godzina: 13:04
  O uzdrowienie z choroby nowotworowej płuc, ufność, pogodzenie z wolą Bożą i pokój w sercu dla mnie i całej rodziny. Alina z rodziną
 • 12
  sierpnia
  Godzina: 23:16
  O podjęcie dobrej decyzji zgodnej z wolą Bożą.
 • 11
  sierpnia
  Godzina: 20:56
  Błagam o uzdrowienie dla ciężko chorego miesięcznego Bartusia, który miał wylew do mózgu 2 stopnia podczas porodu oraz o siły i pociechę dla rodziców.
 • 11
  sierpnia
  Godzina: 13:52
  O pokonywanie strachu i paniki w szkole i w życiu codziennych dla moich wnuczek Jaśminy i Kaliny oraz Mateusza, prosimy wysłuchaj nas Panie
 • 11
  sierpnia
  Godzina: 13:49
  O dary Ducha Swietego w codziennej drodze życia dla moich córek Moniki i Magdaleny i ich rodzin, o łaski twoje Panie, prosimy Cię Panie
 • 11
  sierpnia
  Godzina: 13:47
  O wyleczenie wnuczki Kaliny z anoreksji i wszystkich skutków ubocznych, prosimy wysłuchaj nas Panie
 • 11
  sierpnia
  Godzina: 13:44
  Za skuteczne leczenie choroby nowotworowej, bądź uwielbiony Boze, Bogumiła
 • 10
  sierpnia
  Godzina: 06:29
  O powodzenia dla Jakuba w jutrzejszej sprawie sądowej i o to by mógł wreszcie być ze swoim ukochanym synem Aleksandrem, który jest alienowany i nękany przez swoją matkę oraz go wychowywać
 • 09
  sierpnia
  Godzina: 00:49
  Przez Najświętszą Krew i Miłosierne Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z trudnego położenia. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje mnie i mamę z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Jezu, ja i mama potrzebujemy Ciebie oraz cudu Twojej Najświętszej Krwi w rozwiązaniu naszych skomplikowanych spraw! Przez Moc Najświętszej Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych próśb i błagań!
 • 08
  sierpnia
  Godzina: 20:20
  Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka Tomczak
 • 06
  sierpnia
  Godzina: 17:47
  Boże proszę Cię przez Rany i Krew Jezusa o uwolnienie i uzdrowienie z chorób oczu i depresji.
 • 05
  sierpnia
  Godzina: 13:01
  Panie Jezu, wzmacniaj nas w każdej minucie w tym doświadczeniu, w którym się znajdujemy. Panie, pokaż co chcesz uzyskać w nas przez tę sytuację. Panie. Ty wiesz, co jest w naszych sercach, jak byśmy chcieli, aby to się zakończyło. Ale wszystko w Twoich rękach. Chwała Tobie!
 • 03
  sierpnia
  Godzina: 22:35
  Strasznie cierpię od grudnia. Tęsknota za ukochaną osobą boli psychicznie i fizycznie. Nic mnie nie cieszy. Nie mam energii. Boże jeśli jest jakakolwiek szansa na pojednanie to błagam o to. Jeśli mam się bezpowrotnie pożegnać to daj błagam mi siły by się pogodzić. Przyjmę każdą Twą wolę. Ofiaruje całe moje cierpienie w intencji tej ukochanej osoby, o dary Ducha Świętego dla Niej. Jezu uzdrów me zbolałe serce i pomóż proszę Ani Paweł
 • 02
  sierpnia
  Godzina: 16:25
  Proszę o dobrą żonę. Jeśli taka jest wola Boża niech to będzie Agnieszka Tomczak.
 • 02
  sierpnia
  Godzina: 08:05
  Proszę o modlitwę za Męża Stanisława,u którego wykryto tętniaka jamy brzusznej,o rychłe podjęcie leczenia. Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudności materialnych w rodzinie w związku z zaistniałą sytuacją losową.
 • 01
  sierpnia
  Godzina: 23:16
  Przez Najświętszą Krew Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam szczęśliwy, bezpieczny dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą). Mateńko ratuj! Przez Moc Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz od panującej zawiści. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych błagań i próśb! Maryjo przez Twoje Łzy uratuj Nas
 • 31
  lipca
  Godzina: 13:07
  Za Patrycję, Mateusza i Panią Alfredę o Boże Błogosławieństwo dla nich, o ustanie wszelkich epidemii i o pokój na świecie, o nawrócenia w rodzinie, o zdrowie duszy i ciała dla siebie, za dusze w czyśćcu cierpiące o dar Nieba dla nich, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
 • 29
  lipca
  Godzina: 22:25
  o odnowienie relacji , juz nie mogę dłuzej znniesc jego milczenia ,ani znaleźć sobie miejsca. nie mam nikogo na swiecie Boze oddaj mi go spraw by miał wolę i zrozumienie
 • 29
  lipca
  Godzina: 21:41
  O cud uzdrowienia Tomka z nałogów portali internetowych i zazdrości, o wzajemna miłość między Monika i Tomkiem, dar sakramentu małżeństwa.
 • 29
  lipca
  Godzina: 19:08
  Proszę o modlitwę, o łaskę zdrowia i wszelkich łask Bożych dla mnie i moich najbliższych, prawidłowe wyniki badań lekarskich i laboratoryjnych oraz ustąpienie dolegliwości bólowych bez powikłań i łaskę powrotu do zdrowia i sił fizycznych i psychicznych. Maryjo chroń nas od chorób nieszczęść i złego. Panie Jezu wysłuchaj mojego błagania. Proszę o siły do dalszego życia, jestem wrakiem człowieka, ja chcę żyć mam kochającą rodzinę. Panie Mateńko dopomóżcie. Blagam najgoręcej.
 • 27
  lipca
  Godzina: 16:59
  Maryjo ukochana za Twoim wstawiennictwem uproś u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia Leszka. Niech w rodzinie zapanuje miłość i jedność.
 • 27
  lipca
  Godzina: 08:48
  proszę o uleczenie ran serca z dzieciństwa, o łaskę wybaczenia, pokój w sercu i światło na dalsze życie prosi Krystyna.
 • 27
  lipca
  Godzina: 00:33
  Boże Miłosierny, proszę o cud uzdrowienia duchowego, psychicznego i fizycznego dla Marii, o łaskę pojednania z Tobą w sakramencie pokuty. Dobry Boże, wejrzyj na jej cierpienie i ulituj się nad nią i jej rodziną. Jezu ufam Tobie!
 • 27
  lipca
  Godzina: 00:00
  Błagam by mój mąż Bartosz nie wrócił do nałogu picia alkoholu. Jezu ufam Tobie.
 • 25
  lipca
  Godzina: 16:53
  Przez Najświętszą Krew Jezusa i Miłosierne Niepokalane Serce Maryi błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Najświętszej Krwi Chrystusa i Miłosiernego Niepokalanego Serca Maryi błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz panującej ciemności. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Maryjo przez Twe Łzy pod Krzyżem wysłuchaj mych błagań i próśb!
 • 24
  lipca
  Godzina: 23:14
  Proszę o modlitwę o dar przemiany w moim zyciu, znalezienie dobrego i uczciwego przyszłego męża, o dobrym sercu,o miłość, akceptacjje, szacunek, szczęście, zrozumienie, o uleczenie z przykrych wspomnień i złej przeszłości.
 • 24
  lipca
  Godzina: 08:58
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami i pomoc w kłopotach. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi oraz o zdrowe kolano.
 • 24
  lipca
  Godzina: 00:26
  O uzdrowienie relacji i mojego wnętrza, błagam Cię Panie.
 • 23
  lipca
  Godzina: 14:24
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyjścia choroby covid by ustala ciężkość na klatce piersiowej i lekkie duszności i udriznil się nos.
 • 23
  lipca
  Godzina: 01:55
  Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne poprowadzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym przez prawnika, prosimy o nowy dom, żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Proszą Jadwiga i Artur
 • 22
  lipca
  Godzina: 11:43
  Za 16- letnią Kornelię z Kwidzyna o nawrócenie ,uwolnienie po uprawianiu jogi i uzdrowienie z anoreksji .
 • 22
  lipca
  Godzina: 11:29
  Za męża Krzysztofa o całkowite uwolnienie z nałogów.
 • 22
  lipca
  Godzina: 01:23
  W pewnej ważnej i głębokiej intencji Bogu wiadomej.
 • 21
  lipca
  Godzina: 11:54
  W oczekiwaniu na cud ???????????? Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojego syna Marcina, który po wypadku jest sparaliżowany, żeby Pan Jezus go dotknął i powróciło czucie w kończynach oraz praca organów wewnętrznych. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i wstawiennictwo. Niech Pan was wszystkich błogosławi i obdarzy samym dobrem. Amen. Mama Joanna.
 • 21
  lipca
  Godzina: 06:41
  Proszę o uzdrowienie dla mojej córki Karoliny. Bóg zapłać.
 • 20
  lipca
  Godzina: 10:05
  Proszę o modlitwę błagalną w każdy piątek do 30wrzesnia 2022r O szczęśliwe zakonczenie mojej sprawy w sądzie i oddalenie uwłaszczenia się Jozefy na drodze dojazdowej do mojego domu rodzinnego rozprawa będzie w dniu 30wrzesnia o godz 8/30 rano Prosi Maria ????????????
 • 19
  lipca
  Godzina: 09:48
  Przez Najświętszą Krew Jezusa i Miłosierne Niepokalane Serce Maryi błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Najświętszej Krwi Chrystusa i Miłosiernego Niepokalanego Serca Maryi błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz panującej ciemności. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Maryjo przez Twe Łzy pod Krzyżem wysłuchaj mych błagań i próśb!
 • 15
  lipca
  Godzina: 11:56
  Bardzo proszę o modlitwę za Bogusię o pomoc Maryi i Jezusa dla Bogusi w pomyślnym i sprawiedliwym rozwiązaniu beznadziejnej sprawy i sytuacji. O opiekę nad nią Matki Bożej i Pana Jezusa , o dary Ducha Świętego. z całego serca dziękuję .
 • 12
  lipca
  Godzina: 23:51
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia iw. Inetnacjach Bogu wiadomej. Bóg zapłać
 • 11
  lipca
  Godzina: 22:42
  Przez Najświętszą Krew i Miłosierne Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Najświętszej Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych błagań i próśb!
 • 11
  lipca
  Godzina: 22:32
  Proszę w intencji Bogu wiadomej i za P.
 • 11
  lipca
  Godzina: 10:57
  Panie i Boże Mój Kochany, Mateczko Moja Kochana, Panie Jezu Mój Najukochańszy. Z całego serca przepraszam Cię za moje grzechy. Próbuje je przezwyciężyć, ale nie potrafię. Podobnie jak nie potrafię przezwyciężyć lęku przed zachowaniem mojej żony, która stale odtrąca Moją Mamę. Jezu, proszę napraw moją duszę, napraw duszę mojej żony i mojej mamy, abyśmy zaczęli się znów wzajemnie miłować tak, jak Ty to przykazałeś. Proszę odnów serce mojej żony, aby wybaczyła mojej mamie, choć w mojej ocenie mama nie jest winna. Proszę przemień całą sytuację w domu w pokój, abyśmy się znów zaczęli do siebie dobrze z miłością Bożą odnosić. Kieruj proszę moim zachowaniem i zachowaniem mojej żony i rodziców przy przenosinach do nowego domu. Abyśmy uczynili to w miłości wzajemnym poszanowaniu. Jezu Tobie powierzam w całości tę trudną sytuację. Wypędź złego ducha, który wszedł w tę sytuację. Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen
 • 07
  lipca
  Godzina: 17:55
  Proszę o modlitwę o łaskę przemiany w moim zyciu, ułożenie życia z narzeczonym, o to żebym nie była postawiona nigdy w sytuacji że muszę wybierać między mamą a narzeczonym, o światło na moją historię życiową i wyprostowanie mojej drogi, o szczęśliwy związek i miłość w życiu.
 • 07
  lipca
  Godzina: 16:06
  O uzdrowienie mojej mamy Małgorzaty z nowotworu i przerzutów
 • 06
  lipca
  Godzina: 15:42
  Szczęść Boże, Chciałam prosić o modlitwę wstawiennicza o usunięcie przeszkód w pisaniu pracy licencjackiej i podczas obrony. Aktualnie została mi sama praca i obrona. Zmagam się z tym od 4 lat. Bóg zapłać, Marzena
 • 05
  lipca
  Godzina: 17:00
  O dotknięcie Bożą miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran oraz o dar pojednania Pawła z Anią jeśli taka jest wola Boża.
 • 03
  lipca
  Godzina: 20:11
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty, Kazimierza, który przebywa w szpitalu na skutek odwodnienia spowodowanego ostatnimi upałami. Bóg zapłać.
 • 02
  lipca
  Godzina: 22:23
  O całkowite uzdrawienie Agaty ...
 • 02
  lipca
  Godzina: 22:22
  O nawrócenie syna Szymona...
 • 01
  lipca
  Godzina: 13:57
  Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne poprowadzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym przez prawnika, prosimy o nowy dom, żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Proszą Jadwiga i Artur
 • 29
  czerwca
  Godzina: 22:21
  O cud zmartwychwstania relacji ze znajomym , aby przyjaźń trwała. Boże nie mam sił Hioba , mam dość piekła samotności i cierpień .Ulituj się i przerwij to pasmo tyluletnich cierpień i samotności daj przyjaźń i dobrego męża.Boże przypomnij sobie o mnie.
 • 29
  czerwca
  Godzina: 02:33
  o natychmiastowe uzdrowienie dla mnie sos
 • 28
  czerwca
  Godzina: 15:28
  Jestem już niemłodą kobietą, spotykam się z męższczyzną kilka lat Panie proszę zwiąż nas węzłem małżeńskim jeśli taka Wola
 • 28
  czerwca
  Godzina: 14:38
  Przez Krew i Miłosierne Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz nowych podatków. Zanim rząd doprowadzi do katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ranę Ramienia od Krzyża wysłuchaj mych błagań i próśb!
 • 26
  czerwca
  Godzina: 23:02
  Z prośbą o zdanie egzaminu na Akademię muzyczną
 • 25
  czerwca
  Godzina: 19:00
  O ustanie wieloletnich cierpień i chorób i pozostałych przeciwności.
 • 24
  czerwca
  Godzina: 00:09
  Proszę o modlitwę w moich intencjach
 • 19
  czerwca
  Godzina: 22:23
  Proszę o modlitwę o uzdrowienie taty Jana, zmianę pracy lub poprawę warunków dla Anety I Pawła oraz zdrowie dla mamy.
 • 19
  czerwca
  Godzina: 11:26
  Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich
 • 17
  czerwca
  Godzina: 20:02
  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego mojego męża , o jego nawrócenie, o nowe czyste serce dla niego, oraz o światło Ducha Świętego , aby przystąpił do sakramentu pokuty i pojednania. Proszę również w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa i uratowania go od rozpadu. O łaskę przebaczenia , pojednania , uzdrowienia wzajemnych ran serca. Proszę o siły , wiarę i pokój serca dla mnie i trwanie w modlitwie oraz o uzdrowienie mojej Mamy z choroby nowotworowej. Bóg zapłać
 • 17
  czerwca
  Godzina: 18:25
  Boże zmiłuj się nad nami, proszę o światło Twojego Ducha,wyrwij nas z nędzy naszej,obdarz trzeźwością mojego męża Mirosława i zgoda w rodzinie. Matko Bolesna módl się za nami,niegodna czcicielka Henia.
 • 11
  czerwca
  Godzina: 22:24
  o zdrowie dla Jagody Jessiki po operacji na serduszko, aby mogla jak najszybciej wyjść ze szpitala i być w dobrym zdrowiu
 • 07
  czerwca
  Godzina: 22:28
  O dotknięcie Bożą miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran oraz o dar pojednania Pawła z Anią jeśli taka jest wola Boża.
 • 06
  czerwca
  Godzina: 18:50
  Proszę o modlitwę dla mnie chorego cierpiącego na lekach opioidowych Edwarda -Jerzego oraz dla żony Janiny i córki Barbary prosząc o zdrowie i łaski Boże
 • 03
  czerwca
  Godzina: 22:29
  O ulgę w cierpieniu, łaskę dobrej śmierci i pomoc w trudnościach
 • 03
  czerwca
  Godzina: 11:17
  Proszę razem dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami. Proszę osobno dla Joanny w intencjach serca, dla Wiesława o nawrócenie, żeby wybrał się do spowiedzi oraz o zdrowe kolano.
 • 01
  czerwca
  Godzina: 23:20
  O uwolnienie Andrzeja spod wpływu złego ducha, aby Bóg dał mu serce czyste i odnowił w nim moc Ducha Św.i o ochronę przed złem mojej rodziny i uratowanie jej od rozpadu.
 • 28
  maja
  Godzina: 08:54
  Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich jelit. Choruje na poważną chorobę Crohna Lesniewskiego mam w tej chwili poważny rzut choroby. Moja kalprotektyny to 800 na normę 50. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać
 • 26
  maja
  Godzina: 10:57
  Proszę o modlitwę w następującej intencji-"Za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Józefa proszę o Ducha Św., łaskę wiary i dobrej spowiedzi, proszę o rozeznanie woli Bożej w moim życiu, a także o łaskę w znalezieniu błogosławionej dobrej pracy, która będzie zgodna z Wolą Bożą. Łukasz"
 • 25
  maja
  Godzina: 07:26
  O obniżenie wysokiego ciśnienia w ciąży, o obronę przed związanymi z nim powikłaniami. O zdrowe dzieciątko
 • 19
  maja
  Godzina: 22:38
  Proszę o modlitwę za pomyślność mojej sprawy życiowej i szczęśliwego zakończenia moich starań w tej sprawie
 • 18
  maja
  Godzina: 15:15
  Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa w kryzysie, aby Pan Bóg pomógł nam się pogodzić i trwać w małżeństwie mając w pamięci słowa przysięgi wypowiedzianej przed ołtarzem. Bóg zapłać
 • 17
  maja
  Godzina: 18:06
  Proszę o modlitwę za zmarłych,którzy pokutują w czyśćcu.
 • 17
  maja
  Godzina: 07:40
  o powrót do zdrowia dla Jagódki Jessiki, która po operacji na serce jest dwa tygodnie w stanie śpiączki farmakologicznej i jest ryzyko kolejnej operacji na serce-prosimy z ufnością
 • 15
  maja
  Godzina: 20:27
  Proszę o pomoc w zindentyfikowaniu czy trzeci związany z zaginięciem Roberta Wójtowicza, obok ks. Krzysztofa Litwy („ks. Adam”) i ks. Józefa Litwy („ks. Andrzej”), zwany w nagraniu księdzem „Stanisławem” to ksiądz Krzysztof Polewka, obecnie wikary w parafii św. Judy Tadeusza w Czyżynach. I o modlitwę w intencji odnalezienia Roberta Wójtowicza. youtube.com/watch?v=gqLNETKsFSk
 • 15
  maja
  Godzina: 07:29
  o uzdrowienie Danuty z choroby nowotworowej-białaczka
 • 13
  maja
  Godzina: 22:22
  O uzdrowienie dla Krzysztofa i naszego małżeństwa
 • 09
  maja
  Godzina: 22:28
  Proszę o modlitwę o poprawę warunków pracy lub zmianę pracy dla Anetty
 • 09
  maja
  Godzina: 12:40
  W mojej intencji o łaskę uzdrowienia z uzależnienia (emocjonalnego) od miłości.
 • 08
  maja
  Godzina: 16:07
  Kompetentna pomoc w leczeniu anoreksji i innych zaburzeń w Kaliny, wnuczki. Siłę i pomoc opatrzności w leczeniu choroby nowotworowej, zawierzam trudne te sprawy woli Bożej, Bogumila
 • 06
  maja
  Godzina: 13:06
  O łaskę przemiany serca mojej mamy, aby Jezus zabrał serce z kamienia i dał jej serce z ciała.
 • 04
  maja
  Godzina: 06:00
  o zdrowie dla Jagodki Jessiki, ktora ma niecale 4 miesiace i ktora po operacji na serduszko przebywa na sali intensywnej terapii i jest reanimowana, prosi mama z goraca ufnoscia
 • 02
  maja
  Godzina: 08:55
  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o ponowne wspólne zamieszkanie, o uzdrowienie mojej żony, o jej głębokie nawrócenie, o podjęcie wspólnej terapii, dla mnie o łaskę pojednania, w wiarę, o cierpliwość, o miłość, o roztropność, o światło na moją historię, o łaski Ducha Świętego potrzebne w tym trudnym czasie, o zakończenie sprawy rozwodowej, o zdrowie i dobry rozwój moich dzieci. Również o uzdrowienie Mateusza, który leży w śpiączce, również o łaskę jedności dla małżeństwa mojego najstarszego brata Karol
 • 01
  maja
  Godzina: 23:02
  Proszę o cud uzdrowienia i o zmianę pracy żebym już nie musisla sprzątać 21
 • 29
  kwietnia
  Godzina: 11:49
  Proszę dla Joanny i Wiesława o błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego, dobrą spowiedź, ochronę przed złymi duchami oraz dla Joanny w intencjach serca, a dla Wiesława o nawrócenie, zdrowe kolano i żeby się wybrał do spowiedzi.
 • 23
  kwietnia
  Godzina: 12:57
  Miłosierny Panie Jezu, proszę Cię w Twoje Święte Imię, proszę Twoje Miłosierne Serce w tym wspaniałym Dniu Święta Bożego Miłosierdzia, przetnij wszystkie sieci, którymi splątana jest moja parafia, kapłani w niej posługujący oraz grupa modlitewna, w której jestem z Twojej Woli. Niech Twoje błogosławieństwo nas uwolni! Święta Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami. Św. s. Faustyno, wstawiaj się za nami.
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 07:57
  Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca i umysłu u mojego syna, o Boże prowadzenie i błogosławieństwo.
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 02:02
  Proszę o udany przebieg opracji dla mamy i boże prowadzenie lekarzy podczas zabiegu. O wiarę, pokój, siłę i wytwałość dla niej w życiu. Proszę o łaskę nawrócenia starszego brata i żywą wiarę dla niego oraz drugiego brata. By pracowali nad sobą i byli świętymi mężczyznami. Jeśli będą mężami proszę o piękne, pobożne żony dla nich, by rozumnie, z pomocą Trójcy Świętej takie sobie wybrali. Proszę o łaskę docenienia czasu panieństwa i odciążenie z obaw, wizji i oczekiwań dotyczących pragnień związanych z małżeństwem i małżonkiem. Jeśli dana mi będzie łaska bycia żoną, proszę za przyszłego męża, żeby odważył się zrobić pierwszy krok chcąc mnie poznać i wierność, a więc czystość w jego życiu, ale również moim. Byśmy byli rodziną na wzór Świętej rodziny. Proszę żeby to był piękny mężczyzna wewnętrznie jak i zewnętrznie, coby radował oko Twoim kunsztem stworzenia Boże (-; Proszę bym umiała dać się Tobie prowadzić Boże i odkrywać najwspanialszy plan jaki dla mnie masz. Proszę o łaskę wiary, roztropności i męstwa w życiu. Proszę o odwagę, pomoc, szanse i światło na ścieżce zawodowej. By czas poświęcony pracy był nie tylko obowiązkiem, ale radością, czasem rozwijania darów, talentów od Ciebie i spełnienim. Proszę o pomoc w odkryciu tego miejsca i zajęcia, któremu mogę zawodowo się poświęcić. Proszę o nawrócenie Ewy. Proszę o błogosławieństwo dla nowożeńców Basi i Richarda oraz ich rodziny, jak również dla narzeczonych Asi i Grzegorza oraz Kamili i Sebastiana. Proszę o rozeznianie dla nich oraz odwagę jeśli nie powinni wstępować na wspólną, sakramentalną drogę życia. Proszę o błogosławieństwo dla wspólnoty Ogród Maryi. Dla każdej z członkiń, kapłanów, siostry opiekujących się nią oraz osób którym wspólnota służyła, służy i będzie służyć. O moc Bożą dla każdej z tych osób.
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 01:27
  O uzdrowienie dla mojej babci z groźnego nowotworu. Proszę Cię Boże
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 01:25
  Błagania o zdrowie dla ciężko chorej babci, o uzdrowienie z choroby. Proszę Cię Boże, wysłuchaj prośby mojej. Amen.
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 00:49
  Proszę o modlitwę o uwolnienie Ani. O pokój serca uzdrowienie z depresji z nocnych lęków. Niech za wstannictem SW Michała Archanioła otrzyma łaskę uwolnienia od złego który ją dręczy. Proszę o opiekę i wszelkie potrzebne łaski dla jej dzieci.
 • 18
  kwietnia
  Godzina: 14:18
  Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania mojej drogi życiowej Bóg zapłać.
 • 17
  kwietnia
  Godzina: 21:29
  O dotknięcie Boża miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran. O Jej powrót do Boga. O spełnienie się woli Bożej w Jej życiu. O dar pojednania z Anią jeśli taka jest wola Boża. Zawierzam moją miłość do Niej.
 • 11
  kwietnia
  Godzina: 15:53
  o uzdrowienie węchu/zatok i dla dziecka o uzdrowienie z alergii pokarmowych
 • 07
  kwietnia
  Godzina: 09:20
  Szczęść Boże, prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojej 15letniej córki Kariny z depresji, braku przyjaciół. z Panem Bogiem Beata J.
 • 04
  kwietnia
  Godzina: 18:18
  O dar pojednania z Anią
 • 04
  kwietnia
  Godzina: 10:34
  W intencji mojej ciężko chorej siostry Basi o ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia
 • 03
  kwietnia
  Godzina: 21:53
  Zwracam się z prośbą w następujących intencjach: 1. O szczęśliwą operację i Boże Błogosławieństwo dla Pani Alfredy w jej sprawach. 2. O Bożą Opiekę i Matki Najświętrzej w moim miejscu pracy. 3. O Dary Ducha św. dla koleżanek z pracy. 4. O Łaskę zdrowia dla mnie na Chwałę Bożą. 5. O Wszelkie potrzebne Łaski Boże dla lokatorów. 6. O dar przyjaźni z prawdziwego zdarzenia. 7. O Boża pomoc w należytym wykonywaniu swoich obowiązków stanu oraz pracowniczych i Boską ochronę mojej pracy. 8. O ustanie epidemii. 9. O Łaskę Bożego Pokoju na Świecie oraz na Ukrainie. 10. W intencjach Patrycji i Mateusza o Boże Prowadzenie i Łaski. 11. Intencja dziękczynna za otrzymane Dobro i Łaski. 12. Za zmarłą Panią Helenę o życie wieczne.
 • 03
  kwietnia
  Godzina: 10:15
  Proszę o Błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, dobrą spowiedź, wolność Dziecka Bożego, ochronę przed złymi duchami dla Joanny i Wiesława; o nawrócenie i zdrowe kolano dla Wiesława oraz w intencjach serca dla Joanny.
 • 31
  marca
  Godzina: 22:18
  Panie Jezu Chryste proszę za wstawiennictwem Św. Faustyny o przebaczenie grzechów, ochronę Chórów Anielskich od zła, dary Ducha Świętego, opiekę w czasie podróży i błogosławieństwo dla rodzin: Ireny, Teresy, Anny, Jana, Anny, Piotra, Sandry, Olka, Joanny, Kazimierza, Galiny, Andrzeja, Pawła, Kasi, Danuty, Adama, Karola, Anety, Moniki, Julii, Sary, Ewy, Marzeny i Justyny oraz Księży, Katechetów i Siostry Zakonne z naszej parafii.
 • 28
  marca
  Godzina: 15:23
  Błagam Cię Boże, wskaż mi jaką mam podjąć decyzję , jaka jest twoja wola?nie chcę póżniej żałować,że źle podjęłam
 • 26
  marca
  Godzina: 22:01
  O uzdrowienie mojej mamy Małgorzaty z nowotworu i przerzutow
 • 26
  marca
  Godzina: 11:47
  Proszę o uzdrowienie z depresji i doświadczenie miłości Bożej.
 • 25
  marca
  Godzina: 13:35
  W dniu Zwiastowania proszę Cię Maryjo rozwiąż moje węzły związane z pracą
 • 21
  marca
  Godzina: 18:49
  W intencji Jana, Romana, Wacława i Sabiny
 • 21
  marca
  Godzina: 15:53
  Proszę o modlitwę za byłą dziewczynę mojego syna, o łaskę przebaczenia. Niech dotknie ją miłość i miłosierdzie Boga.
 • 20
  marca
  Godzina: 15:26
  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serc moich dzieci. Boże, bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie.
 • 19
  marca
  Godzina: 00:15
  Panie, daj aby mi serce urosło i pomieścilo wszystko. Nela
 • 18
  marca
  Godzina: 22:40
  O uzdrowienie relacji z Anią o ile taka jest wola Boża. O uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran
 • 18
  marca
  Godzina: 14:52
  błagam o modlitwę w intencji otrzymania pracy, abym dostała tę pracę której wciąż poszukuję na cały etat, aby BÓG pokierował mnie do kogo mogę zwrócić się o pomoc a do kogo nie, proszę nade wszystko o pokój serca i zaufanie do końca Bogu
 • 17
  marca
  Godzina: 22:53
  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serc moich dzieci. Boże, bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie.
 • 15
  marca
  Godzina: 07:39
  O uzdrowienie Piotra z ogromnej niemocy życiowej i zawodowej oraz Światło Ducha Świętego i Boże Błogosławieństwo w małżeństwie i w rodzinie
 • 13
  marca
  Godzina: 20:12
  Szczęść Boże. Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby psychicznej mojej córki. Bóg zapłać
 • 10
  marca
  Godzina: 14:10
  O uzdrowienie Piotra z ogromnej niemocy życiowej, o światło Ducha Świętego oraz Boże Błogosławieństwo w małżeństwie i w rodzinie
 • 10
  marca
  Godzina: 09:24
  proszę o modlitwę o ocalenie i odnowienie małżeństwa Magdy i Pawła
 • 08
  marca
  Godzina: 20:10
  Szczęść Boże Dziękuję Bogu za moją przyjaźń z Igorem i proszę dalej abyś Boże ją wzmacniał jeszcze bardziej poprzez -Jeszcze większą wierność w przyjaźni między nami -Miłość prawdziwie braterską -Żebyśmy pamiętali o sobie nawzajem i niezapominali kontaktować się z sobą nawzajem - Miłość przyjacielską wykraczającą ponad ludzkie spojrzenie I poprzez inne dary i charyzmaty wzmacniał tak jak to tylko Ty potrafisz najlepiej bo dobry przyjaciel jest skarbem
 • 08
  marca
  Godzina: 06:05
  Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudności na mojej drodze życia, o dobrą drogę, o opiekę nad nad moja rodzina, o pokój i zgodę, o zdrowie dla mamy i dla wujka, o pomoc w najtrudniejszych chwilach mojego życia, o dobrego męża, o szczęśliwe małżeństwo, zaufanie, szacunek, uczciwość, wspólne zrozumienie się, żebyśmy byli dla siebie wsparciem, o uzdrowienie z przykrych uczuć i niedobrych doświadczeń,
 • 07
  marca
  Godzina: 17:06
  w ważnej intencji Panu Bogu wiadomej. Bog zapłać,
 • 06
  marca
  Godzina: 19:16
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji pokonania kryzysu i uzdrowienia relacji z moim narzeczonym Sebastianem aby na nowo zapanowała między nami zgoda, pokój i miłość. Panie Boże przemień jego serce, wlej do niego dobro, daj mu siłę i chęci na ratowanie naszego związku abyśmy za wstawiennictwem Maryji pokonali wszelkie zło, pokusy, które chcą zniszczyć naszą relację i mogli zawrzec związek małżeński.
 • 06
  marca
  Godzina: 18:24
  Proszę o modlitwę za nawrócenie Rosji i nastanie pokoju. Bóg zapłać!
 • 05
  marca
  Godzina: 16:09
  Proszę o Błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność dziecka Bożego, dobrą spowiedź dla Joanny i Wiesława oraz nawrócenie dla Wiesława.
 • 27
  lutego
  Godzina: 18:33
  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego brata Waldemara.
 • 24
  lutego
  Godzina: 09:26
  W intencji dzieci z mojej rodziny: Bruki, Maja, Zofia, Dawid, Szymon, Natan, Natalia, Julia, Julek, Jowita, Patrycja, Lena, Natalia, Emilia, Julianna i Klara. Oraz wszystkie dzieci z rodziny Wysockich. Bóg zapłać
 • 23
  lutego
  Godzina: 18:05
  Boże błagam dotknij serce Ani Swą miłością i uzdrowieniem. A jeśli to zgodne z Twą wolą proszę o pojednanie z Anią.
 • 22
  lutego
  Godzina: 16:15
  Prosze o modlitwe w ważnej intencji znanej Panu Bogu.Bóg zapłać zserca za modlitwe niech Dobry Bóg wynagrodzi.
 • 22
  lutego
  Godzina: 02:39
  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego lewego i prawego ucha
 • 20
  lutego
  Godzina: 12:49
  Proszę o pomyślny wynik badań mojej mamy
 • 18
  lutego
  Godzina: 18:08
  Proszę o modlitwę w Panu Bogu wiadomych intencjach. Dziękuję.
 • 17
  lutego
  Godzina: 12:56
  O uzdrowienie z choroby nowotworowej i sile w walce dla jakuba
 • 17
  lutego
  Godzina: 12:14
  o zdrowie dla Jagodki Jessici
 • 16
  lutego
  Godzina: 12:46
  Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny przez ręce Świętej Bożej Rodzicielki
 • 14
  lutego
  Godzina: 21:12
  Dziękuję za wszystkie łaski, które do tej pory otrzymaliśmy, za zdrowie i siłę w każdym dniu . Ciągle proszę o silną wiarę w rodzinie,o trzeźwość i nadzieję na każdy dzień,a nade wszystko proszę o pokój i zgodę w naszej Ojczyźnie i na świecie . Tak jak Hiob ,ucz nas całkowitego zaufania do Boga , Proszę o wieczny odpoczynek dla dusz w czyśćcu cierpiących . Prosi czcicielka z Gdańska.
 • 14
  lutego
  Godzina: 18:53
  Proszę o modlitwę w intencji otrzymania światła Ducha Świętego oraz spokoju ducha.
 • 13
  lutego
  Godzina: 21:27
  O spełnienie się woli Bożej w relacji z Anią. O uzdrowienie tego, co nas obecnie poróżniło. Bądź uwielbiony Boże w tym trudnym doświadczeniu.
 • 13
  lutego
  Godzina: 17:25
  O zdrowie, siły aby stanął na nogi nie miał bakterii, stanu zapalnego, bólu dla męża Bogusława Ignacego , o mądrość i jasny umysł dla lekarzy aby prawidłowo leczyli o siły i zdrowie dla mnie. Bóg zapłać.
 • 13
  lutego
  Godzina: 11:03
  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serc moich dzieci. Boże, bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie.
 • 11
  lutego
  Godzina: 18:07
  o nawrócenie moich wrogów Elwira
 • 11
  lutego
  Godzina: 08:43
  Panie Jezu bardzo proszę o łaski potrzebne do zawarcia sakramentu małżeństwa, proszę również o dobry rozwój intelektualny i duchowy dla brata, zdrowie i dar radości dla mamy oraz o ochronę przed złem mojej rodziny.
 • 10
  lutego
  Godzina: 12:11
  Proszę o modlitwę o odzyskanie utraconej miłości Mariusza do mnie. Aby już nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia. O pojednanie z synem.
 • 10
  lutego
  Godzina: 08:27
  Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego brata Waldemara , którego stan jest bardzo ciężki. Bóg zapłać.
 • 07
  lutego
  Godzina: 19:50
  Proszę o modlitwę za byłą dziewczynę mojego syna, o łaskę przebaczenia. Niech dotknie ją miłość i miłosierdzie Boga.
 • 07
  lutego
  Godzina: 00:31
  O dar pojednania Ani i Pawła. Jeśli tylko Ty Boże tego chcesz. Matko Pięknej Miłości powierzam Ci życie Ani i miłość do Niej.
 • 06
  lutego
  Godzina: 11:55
  Proszę o Błogosławieństwo Boże, cud uzdrowienia pod każdym względem, wolność Dziecka Bożego i dobrą spowiedź dla Joanny i Wiesława.
 • 05
  lutego
  Godzina: 21:15
  Szczęść Boże, Proszę pokornie o modlitwę o wynagrodzenie wszelkich zniewag Maryji, uzdrowienie mnie ze wszytskich infekcji wirusowych bakteryjnych autoagresywnych tarczycy, stawów,alergii w tym opuchlizn ciała, stawów, węzłów chłonnych, limfy, chorób tkanek, palenia , swédzenia ciała, przywrócenie wydajności w pracy.Proszé o modlitwe wstawienniczą o zdrowie dla naszej rodziny, szcześliwe rozwiązanie dla mojej siostry. Proszę o modlitwę wstawienniczą w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, pracy i wspaniałego męża i pojednanie z wrogami???????? Amen ❤️ Niech Pan Bóg weźmie te rzeczy,które nie pozwalają mi żyć..i niech zrobi z nimi co zechce.. Bóg zapłać Marta
 • 05
  lutego
  Godzina: 14:36
  Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji pilnego i ostatecznego uwolnienia mnie i syna Maksymiliana oraz uruchomienia środków finansowych na które czekamy. Bóg zapłać Robert Hoppe
 • 02
  lutego
  Godzina: 21:41
  Proszę o modlitwę o opamiętanie dla mojego męża Andrzeja, który postanowił odejść ode mnie i od dzieci (Wojtek 9 l, Łucja 7 l) po 11 latach małżeństwa. Niech Pan Bóg przemienia jego serce, a mnie i dzieci umacnia Swoją łaską i opatruje rany serca.
 • 02
  lutego
  Godzina: 17:00
  Proszę o modlitwę za byłą dziewczynę mojego syna, o łaskę przebaczenia. Niech dotknie ją miłość i miłosierdzie Boga.
 • 29
  stycznia
  Godzina: 22:37
  Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Angeliki która straciła pracę i cierpi na lęki i depresję. Głęboko wierzę że modlitwa tak wielu dobrych ludzi wybłaga u Boga łaskę podjęcia właściwej pracy w wyuczonym zawodzie dla Angeliki gdzie będzie doceniana oraz pokonanie lęków i depresji.
 • 29
  stycznia
  Godzina: 16:11
  Zawierzam Bogu: 1. Swoje zdrowie z prośbą o uzdrowienie na duszy i ciele. 2. Całą rodzinę, także zmarłych przodków z drzewa genealogicznego, z prośbą o Bożą Opiekę oraz życie wieczne dla wszystkich zmarłych z rodziny. 3. Prośbę o odnowienie wiary oraz systemu wartości. 4. Wszystko to co posiadam z prośbą o Bożą Ochronę i bezpieczeństwo. 5. Naszą ojczyznę z prośbą o Opiekę Bożą i Matki Najświętrzej. 6. Kwestię ustania pandemii. 7. Pókój na świecie aby nie wybuchła wojna światowa. 8. O Trwałe nawrócenie czołowych przywódców świata na Bożą Drogę. 9. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski. Bóg zapłać!
 • 27
  stycznia
  Godzina: 12:36
  Proszę o dar nawrócenia dla Adama Dzierdziewskiego O jego uzdrowienie z depresji i smutku
 • 26
  stycznia
  Godzina: 23:31
  O dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie,o przemianę wewnętrzną Krzysztofa,o zdrowie,zgodę,Boże błogosławieństwo,pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego Rodzinie
 • 26
  stycznia
  Godzina: 22:18
  Błagam Cię Jezu o dar wybaczenia między mną a Anią. Oddaje Ci moją miłość do Niej i niech spełni się Twoja wola. Proszę Cię by Ania odnalazła drogę do Ciebie i byś pomógł Jej rozeznać drogę życiową. Daj jej uzdrowienie w żałobie po zmarłym tacie. A jeśli taka Twa wola o dar terapii dla Ani i Jej Mamy.
 • 26
  stycznia
  Godzina: 13:42
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej siostry Basi, by leki zaczęły działać i by wróciła do zdrowia.
 • 26
  stycznia
  Godzina: 13:06
  Proszę o modlitwę za moją przyjaźń z Igorem - o to- by Dobry Bóg ją scementował i połączył nas duchowo Proszę Panie Jezu odnów serce Igora Pomóż aby zdał egzamin na prawo jazdy
 • 22
  stycznia
  Godzina: 21:38
  Proszę w intencji mojego przyjaciela. W intencji naszych studiów.
 • 20
  stycznia
  Godzina: 23:07
  Proszę o modlitwę żeby ukochana osoba pokochała mnie prawdziwą miłością , żebym nikogo przed nią nie udawała i żeby pokochała mnie za to kim jestem.
 • 17
  stycznia
  Godzina: 00:16
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z uszkodzenia uszu, z niedosłuchu i szumów usznych.
 • 14
  stycznia
  Godzina: 12:50
  Proszę o ratunek dla Adama, dla Syna Mateusza, który walczy o życie, o uzdrowienie relacji, o przebaczenie, o przemianę życia... Panie Jezu postaw na ich drodze właściwych, Twoich ludzi, którzy pomogą i przeprowadzą przez to, co przerasta i paraliżuje. Maryjo, Matko Boża Rozwiązująca Węzły, proszę pomóż rozwiązać życiowe węzły.
 • 12
  stycznia
  Godzina: 00:12
  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Darka o cud przemiany serca i żywą wiarę. Bóg zapłać.
 • 11
  stycznia
  Godzina: 10:27
  Błagam o modlitwę w intencji chorego syna Jakuba
 • 09
  stycznia
  Godzina: 21:53
  O dar sakramentu małżeństwa i dar potomstwa dla Moniki i Tomasza, o światło Ducha Świętego i wytrwanie w czystości.
 • 06
  stycznia
  Godzina: 09:30
  Proszę o modlitwę za Piotrusiem u którego od 3 roku życia pomimo operacji odrasta guz pnia mózgu.Prosze o wsparcie duchowe i kto może finansowe.Szczegoly na stronie "się pomaga" : https://www.siepomaga.pl/piotr-maciuk Bóg zapłać Marta
 • 03
  stycznia
  Godzina: 12:27
  Proszę o modlitwę za byłą dziewczynę mojego syna, o łaskę przebaczenia. Niech dotknie ją miłość i miłosierdzie Boga.
 • 02
  stycznia
  Godzina: 13:47
  Proszę o łaskę i Boże prowadzenie i światło Ducha Sw.w codzienności córek moich Moniki i Magdaleny, ich dzieci i mężów. O Boża opiekę podczas leczenia choroby nowotworowej.
 • 02
  stycznia
  Godzina: 12:18
  Dziękuję Ci dobry Boże za wszystkie łaski którymi obdarzyłeś nas w minionym roku pomimo naszych upadków i złych nawyków. Ze skruchą proszę o zdrowie dla syna Arka, jego żony Dominiki i wnuka Mikołaja,a także o nawrócenie syna Sebastiana, córki Weroniki o umocnienie w wierze syna Dominika a także całej rodziny , byśmy zawsze szukali nadziei w Bogu i naszej Królowej Maryi. Wdzięczna czcicielka.
 • 02
  stycznia
  Godzina: 12:10
  Dobry Boże dziękuję za wszystkie łaski którymi obdarzyłeś mnie i moją rodzinę w minionym roku, pomimo naszych wad i ułomności. Świadomi swoich wad, proszę o tak bardzo potrzebne zdrowie dla syna Arka,jego żony Dominiki,wnuka Mikołaja, o nawrócenie syna Sebastiana, córki Weroniki ,o umocnienie w wierze syna Dominika a dla całej rodziny błogosławieństwa we wszystkich radościach i trudnościach byśmy zawsze umieli zaufać Bogu. Wdzięczna czcicielka .
 • 01
  stycznia
  Godzina: 16:39
  Dziękując za otrzymane łaski proszę w intencji Szymona, Franka, Michała w intencji wszystkich których noszę w sercu i tych którzy mi źle życzą. Proszę o dary mądrości i przezwyciężenie strachu w szukaniu nowej pracy. Panie Jezu, Ty wszystko wiesz Ty się tym zajmij. Dziękuję. Amen.
 • 28
  grudnia
  Godzina: 16:10
  Bardzo proszę o zdrowie duszy i ciała dla Joanny i Wiesława oraz o dobrą spowiedź i wolność Dziecka Bożego dla nich.
 • 27
  grudnia
  Godzina: 18:12
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża i przemianę jego serca aby otworzył się na miłość do Pana Boga i do rodziny. Szczęść Boże
 • 25
  grudnia
  Godzina: 16:41
  Prosze o modlitwe za tesciowa mojej siostry Jadwige. Jest chora na raka, chemia nie pomaga. Jest lekarzem internista, bardzo lubianym przez ludzi. Człowiek z sercem anioła. Prawdziwy lekarz z powolania, ktory swoje serce oddal ludziom, a teraz sama potrzebuje pomocy.
 • 18
  grudnia
  Godzina: 12:32
  O Boże Błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Mamy Barbary i dzieci Macieja,Małgorzaty.
 • 18
  grudnia
  Godzina: 10:12
  Proszę o modlitwę za syna Mateusza o łaskę znalezienia pracy, połączonej z nauką zawodu. Boże błogosławieństwo dla niego. Jeśli taka będzie Wola Boga!
 • 17
  grudnia
  Godzina: 14:56
  Uwolnienie od zła Teresy
 • 14
  grudnia
  Godzina: 18:51
  Panie Boże, zawierzam I oddaję Tobie naszego syna, proszàc o życie w Prawdzie, przez Maryję naszà Matkę. Dziękuję za wszystkie łaski I Twoje Miłosierdzie nad naszà rodzinà. Gabi
 • 13
  grudnia
  Godzina: 10:12
  Błagam o modlitwę w intencji chorego syna i jego powrotu do domu rodzinnego. Alina
 • 12
  grudnia
  Godzina: 16:31
  Bardzo proszę o zdrowie duszy i ciała oraz wolność Dziecka Bożego dla Joanny i Wiesława.
 • 11
  grudnia
  Godzina: 13:30
  o dobrego męża o pomoc łaski opiekę błogosławieństwa dla mnie i dzieci
 • 09
  grudnia
  Godzina: 16:56
  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z nie wybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję
 • 08
  grudnia
  Godzina: 12:30
  1. O Łaskę zdrowia oraz braku negatywnych skutków długofalowych po zaszczepieniu. 2. O nawrócenia w rodzinie. 3. O Boże złamanie skutków grzechów i przekleństw w rodzinie. 4. O wyjście z problemów finansowych. 5. O ustanie epidemii. 6. O pokój na świecie. 7. Za dusze w czyśćcu cierpiące. 8. W intencjach Patrycji i Mateusza o Boże Błogosławieństwo. 9. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
 • 08
  grudnia
  Godzina: 06:54
  Panie błagam uwolnij moich bliskich i mnie od złego ducha. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
 • 03
  grudnia
  Godzina: 18:21
  Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę wyjścia z grzechu onanizmu i nieczystości który odziera człowieka z godności oraz pozbawia stanu łaski uświęcającej.
 • 02
  grudnia
  Godzina: 03:47
  Proszę Pana Boga o uwolnienie od lęków kontaktów z innymi i pokój serca
 • 29
  listopada
  Godzina: 19:21
  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa – by zakończył się związek męża z inną kobietą, a jego serce na nowo napełniło się miłością do mnie
 • 28
  listopada
  Godzina: 13:11
  Panie, jeśli chcesz uwolnij od złego wpływu, nawróć na Twoją Drogę i uzdrów moją rodzinę.
 • 27
  listopada
  Godzina: 13:14
  Dziękuje dobremu Bogu za wszystkie otrzymane łaski oraz proszę o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej dla całej mojej rodziny, wszystkich znajomych i krewnych. Proszę o łaskę nieba dla wszystkich zmarłych z rodziny i znajomych a zwłaszcza za duszę śp. Januarego, Urszuli, Czesława, Krystyny, Władysława, Teresy, Elżbiety, Doroty, Tadeusza. Proszę o pomoc i opiekę Matki Bożej dla Mari we wszystkich jej sprawach które ma w sercu. Dziękuje
 • 26
  listopada
  Godzina: 21:43
  Panie, jeśli chcesz uwolnij od złego wpływu, nawróć na Twoją Drogę i uzdrów moją rodzinę.
 • 26
  listopada
  Godzina: 12:32
  Panie Boże, jeśli naprawdę istniejesz, proszę Cię o łaskę wiary i zaufanie Tobie.
 • 25
  listopada
  Godzina: 20:09
  Dziękuję dobremu Bogu za wszystkie łaski których doświadczamy każdego dnia. Dziękuję za zatrzymanie nowotworu u synowej Dominiki i proszę umocnienie rodziny w wierze. Proszę o nawrócenie syna Sebastiana, córki Weroniki i o umocnienie w wierze całą rodzinę. Dziękuję Matce Bożej za opiekę i nieustanne wstawiennictwo u Boga, Henryka.
 • 24
  listopada
  Godzina: 18:44
  Bardzo proszę o zdrowie duszy i ciała dla Joanny i Wiesława.
 • 20
  listopada
  Godzina: 20:52
  Proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca dla mojego męża Andrzeja, łaskę uratowania naszego małżeństwa i rodziny oraz łaskę umocnienia dla mnie w tym czasie trudnych doświadczeń.
 • 20
  listopada
  Godzina: 17:15
  Proszę za Andrzeja o nawrócenie uwolnienie id zła i grzechów ciężkich O łaski spowiedzi pokuty pojednania Za jego matkę o opamiętanie Za jego przodków zmarłych Za zdjęcie przekleństw
 • 14
  listopada
  Godzina: 17:05
  Prosze o łaske uwielnienia męża z nałgu alkocholizmu. O odzyskanie łaski wiary moich dzieci i mojego męża.
 • 11
  listopada
  Godzina: 19:14
  Serdecznie proszę o modlitwę oraz mszę świętą w intencji Renaty i Andrzeja o Bożą pomoc i błogosławieństwo oraz za dusze czyśćcowe. Ogromne Bóg zapłać. Andrzej i Renata
 • 10
  listopada
  Godzina: 20:43
  Panie Boże Ty wiesz co jest nam najbardziej potrzebne w tych ciężkich chwilach rzadkich chorób. O głębokie przylgnięcie do Twojego serca i pokój ,ofiarność , dar kontemplacji oraz głębokiej modlitwy ufności O nawrócenie , jednosc w małżeństwach i relacjach rodzinnych o Ducha Świętego abyśmy umieli żyć dla innych .....
 • 10
  listopada
  Godzina: 14:53
  proszę o łaskę uleczenia ze zranień z dzieciństwa i pokój w sercu
 • 09
  listopada
  Godzina: 19:39
  Od 6 m-cy cierpię na nieustanne ostre szumy uszne wraz z nadwrażliwością na otaczające mnie dźwięki. Błagam o modlitwę w intencji łaski Bożej o uzdrowienia mnie z tej uciążliwej choroby gdyż życie stało się dla mnie torturą. Ave Maria!
 • 09
  listopada
  Godzina: 11:00
  Jestem jak Hiob cierpiaca.Moja 15-wnuczka pogubila sie w zyciu , utracila wiare w Naszego Pana Jezusa Chrystusa.J
 • 08
  listopada
  Godzina: 22:23
  Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od uciążliwych ,bezwstydnych sąsiadów ,którzy wynajęli mieszkanie za ścianą i całymi dniami siedzą w mieszkaniu zakłócając mi spokój Bóg zapłać Grażyna
 • 08
  listopada
  Godzina: 22:20
  w intencji Piotra i Franciszki w 60 rocznicę małżeństwa o uwolnienie, przebaczenie i pojednanie miłość i jedność w rodzinie
 • 08
  listopada
  Godzina: 22:16
  O nadzieje, wiarę, siłe , łagodność i miłość w znoszeniu trudnych chwil w chorobie rzadkiej i uciążliwej dla Tomasza Teresy i bliskich
 • 08
  listopada
  Godzina: 22:09
  Kochani ogromnie potrzebuje modlitewnego wsparcia bo od bardzo juz dlugiego czasu mecze sie w korporacji w ktorej pracuje stresuje sie tak ze mam torbiele do wyciecia czego nie zamierzam robic ufajac ze i Boza pomoc i natura mi pomoga. Prosze o Boze wskazanie drogi zawodowej dla mnie i meza tak by nie musial juz tak ciezko pracowac w mrozni na 3 zmiany nocki go wiele kosztuja a praca ta negatywnie wplywa na mnie i dzieci 3 i 5 lat. By dobry Pan mial nas i Was Kochani w swojej opiece i nam szczodrze blogoslawil. Szukam sensu i drogi przez Niego nam przeznaczonej. Z serca Wam dziekuje????
 • 08
  listopada
  Godzina: 22:09
  Kochani ogromnie potrzebuje modlitewnego wsparcia bo od bardzo juz dlugiego czasu mecze sie w korporacji w ktorej pracuje stresuje sie tak ze mam torbiele do wyciecia czego nie zamierzam robic ufajac ze i Boza pomoc i natura mi pomoga. Prosze o Boze wskazanie drogi zawodowej dla mnie i meza tak by nie musial juz tak ciezko pracowac w mrozni na 3 zmiany nocki go wiele kosztuja a praca ta negatywnie wplywa na mnie i dzieci 3 i 5 lat. By dobry Pan mial nas i Was Kochani w swojej opiece i nam szczodrze blogoslawil. Szukam sensu i drogi przez Niego nam przeznaczonej. Z serca Wam dziekuje????
 • 08
  listopada
  Godzina: 21:58
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Agnieszki, ktora jutro rano (9.XI) bedzie poddana dlugiej i trudnej operacji (ok. 10 godz.) We Wrocławiu. Proszę o Boże prowadzenie dla lekarzy i Bożą opiekę dla Niej. Bog zapłać. Jadwiga.
 • 08
  listopada
  Godzina: 21:49
  Proszę o modlitwę o łaskę zbawienia duszy, radości Nieba dla mojego 20-letniego wnuka ś.p. Kamila Wiśniewskiego w 5-rocznicę Jego śmierci po długich cierpieniach choroby
 • 08
  listopada
  Godzina: 19:26
  1.)O miłość i wiarę w małżeństwie Wiktora i Joanny oraz ich dzieci ; Kamila, Wiktorii i Emilii, uwolnienie od złej miłości własnej, o pragnienie poznania i umiłowania Pana Boga 2.)O powstanie wspólnoty Hioba przy parafii św. Rodziny w Legnicy, dary Ducha Świętego dla Ks. B.Kryłowskiego i kapłanów, posługujących w tejże parafii
 • 08
  listopada
  Godzina: 18:48
  proszę o modlitwe za Grzegorza,Marię Miłosza i Leszka o powrot do życia sakramentalnego o zdrowie duszy i ciała dla nich rowniez za zatwardziałych grzeszników Bóg zapłać!
 • 08
  listopada
  Godzina: 18:48
  Prosze o zlamanie przeklenstwa dar dobrego meza i potomstwa
 • 08
  listopada
  Godzina: 18:12
  Proszę o modlitwę za moją córkę Marlenę: o uzdrowienie z choroby i Boże błogosławieństwo dla jej rodziny.
 • 08
  listopada
  Godzina: 18:06
  Pragnę uwielbiać Boga w moim 15 letnim synu Antonim, który izoluje się od rodziny, który regularnie sięga po alkohol, papierosy i nie wiemy co jeszcze. Nie uczy się, przestał się spowiadać, codziennie późno wraca do domu. Jesteśmy zrozpaczeni jego zachowaniem, nic i nikt wydaje się nie mieć na niego wpływu poza kolegami. Nas rodziców od kąd pamiętam lekceważył. Stacza się a my bezradnie patrzymy, bo w grę wchodzi już tylko kurator i ośrodek, a to też nic dobrego nie wróży. Mąż rozmawia z nim i tłumaczy, a on się zaparł. Czuję się jak Hiob. Ufność tylko w Panu Bogu przez Maryję i wiara w cud nawrócenia. Proszę o modlitwę wstawienniczą. Mama Dorota
 • 08
  listopada
  Godzina: 16:29
  Prosze o modlitwe aby Bozy Pokoj ogarnal moje serce a nie leki ktore biore aby byc spokojnym .Z gory dziekuje
 • 08
  listopada
  Godzina: 13:43
  proszę o modlitwę za mnie Teresę, abym była wreszcie radosna i szczęśliwa, abym radziła w codziennym życiu i obowiązkach,aby ustąpiły nerwy, stres i pośpiech, aby udało się dzisiejsze spotkanie
 • 08
  listopada
  Godzina: 13:13
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę Pana Jezusa za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny i Wszystkich Świętych o pomoc w mojej walce duchowej o uzdrowienie mojej duszy i ciała. O wiarę i powrót do sakramentów dla mnie i mojej rodziny. O pokój i miłość w moim małżeństwie i całej rodzinie. Bóg zapłać. Halina z Warszawy.
 • 08
  listopada
  Godzina: 10:04
  Proszę o modlitwę za mnie.Nie mogę zwalczyć w sobie brzydkich nawyków które niszczą mnie i mojego męża. Jestem tym przygnębiona.Popadam w rozpacz nachodzą mnie czarne myśli. Niszczę swoje i męźagiel zdrowie.
 • 08
  listopada
  Godzina: 09:55
  o uzdrowienie relacji w ich rodzinie; o wzajemne wybaczenie oraz pojednanie dla Teresy i Jana Karejwo oraz ich syna Krzysztofa.
 • 08
  listopada
  Godzina: 06:39
  Prośba o nawrócenia syna Radka. uzdrowienie Jego duszy i wyjście z nałogów.
 • 08
  listopada
  Godzina: 05:44
  O uzdrowienie duszy i ciała dla Grzegorza, Elżbiety, Wiktora, Barbary, Pawła, Agnieszki.
 • 08
  listopada
  Godzina: 04:44
  Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mnie. Bóg zapłać. Wojciech Matuszewski, Poznań, parafia św. Ducha.
 • 07
  listopada
  Godzina: 21:45
  O wiarę i powrót do Sakramentów mojej rodziny, o moc i siłę do wypełnienia woli Bożej dla mnie i męża.Za zw.niesakramentalne:Eli i Ireneusza,Beaty i Roberta,Daniela i Oliwi,Adriany i Darka,aby Pan Jezus uwolnił ich z grzechów cudzołóstwa lub zdrady małżeńskiej ,o wiarę.
 • 07
  listopada
  Godzina: 21:40
  Proszę o modlitwę w intencji moich synów Natana i Franka o ich zdrowie żeby dobry Bóg pomógł im przezwyciężyć chorobę oraz o wieksza odporność dla nich. 22
 • 07
  listopada
  Godzina: 21:35
  O wiarę i powrót do Sakramentów mojej rodziny, o moc i siłę do wypełnienia woli Bożej dla mnie i męża.
 • 07
  listopada
  Godzina: 20:52
  Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci o łaskę wiary i o chrzest dla mojej wnuczki Klary i o zdrowie dla nich. O zdrowie, mądrość i dary Ducha Świętego dla mojego męża.
 • 07
  listopada
  Godzina: 18:44
  Proszę o modlitwę w mojej intencji- by Pan dał łaskę widzenia Jego oczami, by prowadził tam, gdzie mogę służyć, by moje ręce służyły potrzebującym dopóki życia mego stanie.Amen
 • 07
  listopada
  Godzina: 18:31
  Proszę Cię Jezu o ustąpienie depresji u mnie, odzyskanie sił do życia i radości życia. O szacunek, zrozumienie, wzajemną troskę z moimi córkami, które są mi najbliższą rodziną. O błogosławieństwo Boże i dobre życie dla moich córek Proszę Cię Mateczko Przenajświętsza wstawiaj się za nami do swojego Syna Jezusa Chrystusa Twoja czcicielka i imienniczka
 • 07
  listopada
  Godzina: 18:29
  Proszę Cię Jezu o ustąpienie depresji u mnie, odzyskanie sił do życia i radości życia. O szacunek, zrozumienie, wzajemną troskę z moimi córkami, które są mi najbliższą rodziną. O błogosławieństwo Boże i dobre życie dla moich córek Proszę Cię Mateczko Przenajświętsza wstawiaj się za nami do swojego Syna Jezusa Chrystusa Twoja czcicielka i imienniczka
 • 07
  listopada
  Godzina: 18:21
  Proszę Pana Boga o wypełnienie woli Bożej w związku Wojtka i Zofii a Maryję by ich uczyła odczytywać i wypełniać Wolę Bożą. Proszę o uzdrowienie mojego żołądka i kręgosłupa. Czcicielka
 • 07
  listopada
  Godzina: 18:19
  NIECH BEDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!PROSZE O MODLITWĘ WSTAWIENNICZĄ W INT.WSZYSTKICH DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIACYCH .PROSZE TROJCE SWIETĄ O ŁASKĘ NIEBA DLA NICH.DZIEKUJE Z PANEM BOGIEM.Barbara
 • 07
  listopada
  Godzina: 17:26
  Syn Jacek zostawił Rodzinę i związał się z kobietą rozwiedzioną. Gorąco proszę o jego powrót do żony i dzieci.
 • 07
  listopada
  Godzina: 17:12
  Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę za moim dzieckiem, synem Markiem Alenem, który nie utrzymuje kontaktu ze mna, nie możemy widzieć się ponieważ mieszkamy na innych kontynentach. Od czasu kiedy roztaliśmy się bardzo tęstknię za nim, czas już niektóre moje rany zagoił, ale mój Mark Allen jest zawsze w moim sercu.. Proszę o wiare dla niego, bo jest katolikiem ale z tego co mi wiadomo jest zainteresowany czy zaangażowany w sektę New Age, Nowa Era. Proszę dla mojego syna o dobra pracę aby mógł utrzymywać się, uczciwie pracować na swoje i w przyszłości ukochanych utrzymanie i godnie żyć. Proszę o dobra żonę, katoliczkę, aby założył rodzinę i kochajac się wzajemnie kochali ponad wszystko Pana Boga, w Przenajświętszej Trójcy, Maryje, Matkę nasza Niepokalana. Roznież o to abym mógł jeszcze go widzieć i być dla niego i jego ukochanych błogosławieństwem. Marian W.
 • 07
  listopada
  Godzina: 16:51
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz w intencji mojego męża aby otworzyło się Jego serce na miłość do Pana Boga i do rodziny Bóg Zapłać
 • 07
  listopada
  Godzina: 16:13
  O wyzwolenie z wszystkich nałogów, powrót do Boga męża Wiktora, synów Grzegorza i Pawła, pojednanie z siostrą Elżbietą, silną wiarę, nadzieję i miłość całej rodziny.
 • 07
  listopada
  Godzina: 16:02
  Proszę Boga o łaskę wiary dla córki i męża. O wyzwolenie męża z sideł zła.
 • 07
  listopada
  Godzina: 15:56
  W intencji naszej rodziny, o łaskę wiary, miłości do Boga i bliźniego, łaskę nawrócenia i przebaczenia. O pokój i jedność, życie w prawdziwe.
 • 07
  listopada
  Godzina: 15:35
  Aby mój 7 miesięczny synek Jaś jak najszybciej wyzdrowiał z Covidu razem z rodzicami Tomkiem i Kasią.
 • 07
  listopada
  Godzina: 15:30
  Dziękuję Matko Boza za to, że jesteś ze mną i mnie wysłychujesz. Proszę Cię Boże Wszechmogacy o łaskę hiobowego zaufania Tobie! Błagam o łaskę zdrowia dla nas, abysmy mogli wychować dzieci na Twoją chwałę i naszą radość. Renata
 • 07
  listopada
  Godzina: 15:07
  Proszę P.Jezusa za pośrednictwem M.Najświętszej i wszystkich Świętych o pomoc w rozwiązaniu spraw sądowych związanych z pochylnią dla niepełnosprawnych i brakiem ogrzewania mieszkania.Sprawy przedłuzają się już kilkanaście lat i stają się już b.b.trudne do zniesienia -szczególnie gdy instytucje walczą z samotną osobą niepełnosprawną
 • 07
  listopada
  Godzina: 15:06
  O modlitwe, wsparcie duchowe i laski dla mojej babci Janiny, która przechodzi przez żałobę.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:57
  o rozwiązanie problemów finansowych dla Agnieszki i Sebastiana, o wytrwałość i siły w rozwiązywaniu problemów życiowych, boże błogosławieństwo dla ich dzieci, uzdrowienie ich relacji z rodzicami i teściami, o uzdrowienie z choroby kręgosłupa dla Tadeusza i ulgę w tym cierpieniu, nawrócenie dla chrześniaków żyjących bez sakramentu małżeństwa. Duchu Święty przyjdź i odnawiaj nasze rodziny.......,Amen.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:49
  O wyzwolenie z alkoholizmu Stanisława i wytrwałość dla jego żony Cecylii.Panie przyjdź z pomocą.Amen.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:45
  Proszę, w intencji wszystkich zaszczepionych i niezaszczepionych oraz tych, którzy są zmuszania i tych, którzy zmuszają do zaszczepienia się przeciw covid-19 przez notoryczne posyłanie ich na kwarantannę, a szczególnie w intencji Beaty z Ożarowa Maz. i jej rodziny.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:34
  Jestem mamą dwóch córek już dorosłych Magdaleny lat 38 oraz Kamili lat 36 i dziwnym zrządzeniem losu obydwie są chore starsza cierpi na chorobę uzależnienie od alkoholu od ok. 10 lat, a drugiej schorzenie uniemożliwia poczęcie dziecka więc adoptowała 12 lat temu dziewczynkę z domu dziecka. Na dodatek od niedawna choruje jeszcze na chorobę, która spowodowała duży spadek wagi pomimo jedzenia - lekarze nie znają przyczyny. Cierpię podwójnie od 10 lat i modląc się szukam odpowiedzi u Boga co jest przyczyną tego i dlaczego mnie to spotyka skoro Bóg tego zła nie daje to kto ma mi odpowiedzieć na to pytanie? Proszę o modlitwę za mnie i moje okaleczone dzieci i nie wiem czy zgodne jest z wolą Bożą aby one wyzdrowiały???? Nadal się modlę i szukam odpowiedzi na to trudne pytanie....Barbara
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:30
  Modlę się o mądrość dla syna Sławka i synowej Małgorzaty,aby z Bogiem układali swoje życie rodzinne .O przemianę serca dla Małgorzaty, Agaty i Piotrka.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:28
  O ulgę w cierpieniu dla chorej na nowotwór Katarzyny.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:26
  Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Luizy i Mateusza , jak również żeby Pan Bóg dał jej siły do nauki i zdanie egzaminu , Bóg zaplac .
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:25
  O wyzwolenie z nałogu alkoholizmu dla Stanisława,o siły i wytrwałość dla jego żony Cecylii ,niech Pan przyjdzie z pomocą.Amen.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:20
  Aby mój 7 miesięczny synek Jaś jak najszybciej wyzdrowiał z Covidu razem z rodzicami Tomkiem i Kasią.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:18
  O nawrócenie i przemianę serca brata Mieczysława .
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:14
  O nawrócenie i przemianę serca dla brata Mieczysława. Powrót do kościoła i sakramentów świętych.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:13
  O nawrócenie i przemianę serca dla brata Mieczysława. Powrót do kościoła i sakramentów świętych.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:12
  Proszę o uzdrowienie syna Pawła.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:12
  Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojego męża Henryka (73 lata). Błagam Pana Boga o te łaski Boże, które są mu do życia i zbawienia najbardziej potrzebne. Bóg zapłać za modlitwę ! Żona Janina z dziećmi:Moniką i Robertem.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:11
  O laske w przekazywaniu wiary przez rodzicow dla moich wnukow,opieke nad moja mama,za dusze mojego taty oraz za wytrwalosc w moim cierpieniu.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:09
  Proszę o łaskę Bożego błogosławieństwa w nowej pracy, niech niemożliwe w moim życiu i dla mojej rodziny staje się możliwe.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:07
  Chciałabym żeby moja mama wyszła z alkoholizmu i chciałabym być w końcu szczęśliwa
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:05
  O dobrą żonępracę spowiedź mieszkanie pracę dla Michała
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:05
  O dobrego męża dobrą spowiedź mieszkanie pracę dla Kingi
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:05
  O zakończenie leczenia dla Barbary, łaskę zrobienia prawa jazdy
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:04
  Proszę o modlitwę za moją siostrę Anna Kurzyna ma nowotwór trzustki. O zdrowie duszy i ciała. Serdecznie dziękuję.
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:03
  O zdrowie dla Antoniego i Rodziny, Kingi i Rodziny Krzysztofa
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:03
  Związki z fałszywa plandemia nie chciali podać leczenia mojej mamie czyli amantadyny (prowadzę sprawę w prokuraturze ) a teraz chcą mnie wrzucić do psychiatryka bez mojej zgody , bo chce cały czas zobaczyć zwłoki mojej mamy ( jak kłamią każdy wie że to nie dla mojej zgody ) :( warszawa 503337007
 • 07
  listopada
  Godzina: 14:03
  O łaskę odnalezienia swego miejsca w życiu i świecie dla syna Bartka-prosi matka Bóg zapłać!
 • 07
  listopada
  Godzina: 13:59
  Za duszę Mieczysława Krupę i opiekę nad moją mamą Jadwigą Krupę
 • 07
  listopada
  Godzina: 13:50
  Podziękowanie Panu przez Mamę Niebieską za wszystkie łaski wyświadczone cioci Marii i prośba o zdolność dla cioci do prawdziwego przyjęcia w trudnym doświadczeniu wszystkich łask, które Mama Niebieska chce jej udzielić.
 • 07
  listopada
  Godzina: 13:49
  Panie, Boże Ojcze proszę o dobre i szczęśliwe moje wyjście za mąż i abym urodziła zdrowe dzieci. Boże niech się dzieje wola Twoja ale jeśli możesz zakończ moja udrękę samotności i postaw na mojej drodze mężczyznę którego dla mnie wybrałeś, nie karz mi dłużej być samotnym singlem.
 • 07
  listopada
  Godzina: 13:44
  O łaskę nawrócenia dla synów Dominika, Kamila, Mikołaja O łaskę zgody i miłości, wybaczenia dla męża Wiesia i jego siostry Neli
 • 07
  listopada
  Godzina: 13:42
  Proszę o łaskę uzdrowienia wewnętrznego i dar rozpoznania woli Bożej wobec mnie oraz jej wypełnienia.
 • 07
  listopada
  Godzina: 13:29
  O przezwyciężenie oporu przed przystąpieniem do sakramentu pokuty
 • 06
  listopada
  Godzina: 15:05
  O uwolnienie mojego taty Władysława z wszelkich urazów i nie przebaczenia sobie i bliskim i powstrzymanie przed wzięciem ślubu dla interesu.
 • 06
  listopada
  Godzina: 14:50
  Za kobietę Kamilę która namawia do cudzołożenia i życia w grzechu za prezenty materialne (z koronowa )o opamiętanie i odsunięcie jej od miłości która próbuje zniszczyć
 • 06
  listopada
  Godzina: 14:28
  Proszę o modlitwę w intencji ludzi bezdomnych
 • 31
  października
  Godzina: 11:32
  Proszę o ochronę mojej rodziny Łaski opiekę Ułożenie bardzo trudnych spraw życiowych materialnych finansowych O chleb dom zdrowie
 • 15
  października
  Godzina: 15:37
  prosze o modlitwe o uzdrowienie żebym mógł chodzić mój tel. 605-076-334
 • 03
  października
  Godzina: 19:55
  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, jego powrotu do mnie i do córki, ocalenia naszego małżeństwa i uratowania naszej rodziny, odnowienia naszej miłości. Pozwól nam Maryjo zacząć wszystko od nowa abyśmy spojrzeli na siebie ponownie oczami pełnymi miłości.
 • 02
  października
  Godzina: 06:08
  + Pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę o pocieszenie, o prawdę, o szczerość, o dobroć, o czystość, niewinność, jasność, nieskazitelną, świętą miłość w ważnych dla mnie relacjach, o ochronę przed ciemną i mętną wodą okropnej krzywdy dla mnie i mojej rodziny, przyjaciół i mi bliskich, o autentyczne nawrócenie, oczyszczenie, opamiętanie i odkupienie win dla moich winowajców, o szczęście, o pomoc w potrzebach duchowych, uczuciowych i doczesnych, materialno - bytowych dla mnie, mojej skrzywdzonej rodziny, bliskich i przyjaciół oraz dla naszych oprawców których padamy niestety wciąż ofiarą. Proszę o odejście z raniących, krzywdzących sytuacji, miejsc i osób i PRZYLGNIĘCIE CAŁYM NIEPODZIELNYM SERCEM DO CHRYSTUSA, ABYM PRZYLGNĘŁA CAŁYM SERCEM DO PANA JEZUSA A NIE POŁOWICZNIE, O WYZWOLENIE SIĘ ZE WSPÓŁUZALEŻNIENIA I WYRWANIE JEGO KORZENIA Z MOJEGO SERCA, DUSZY, UMYSŁU I SUMIENIA. PAN MÓJ I BÓG MÓJ! KRÓLUJ MI CHRYSTE!- dziękuję - Sylwia
 • 21
  września
  Godzina: 13:05
  Proszę o opamiętanie i powrót do wiary w Miłosiernego Boga dla Martyny.
 • 21
  września
  Godzina: 10:51
  O łaskę uwolnienia od działania Złego Ducha dla Marka i Małgorzaty
 • 20
  września
  Godzina: 21:49
  Panie Jezu proszę Cię o Łaske nawrócenia dla mojego Męża, oby lek o przyszłość i złe myśli odeszły a zaufanie w Twoje miłosierdzie zagościło na stałe w jego sercu. O poprawę relacji i życie WEDŁUG Twoich przykazań. Amen
 • 20
  września
  Godzina: 21:47
  Panie Jezu proszę za wstawiennictwem Matki Bożej o modlitwę za zdrowie moich rodziców o łaskę uzdrowienia z choroby, ufności Bogu, spokoju, wiary i nadziei. Jezu Ty się tym zajmij????????????
 • 20
  września
  Godzina: 19:40
  - o uzdrowienie z choroby alkoholowej syna Marka, dary Ducha Św. łaskę wiary i Miłosierdzie Boże dla niego i jego bliskich oraz opiekę Matki Bożej - za rodzinę Tomasza o Boże Miłosierdzie, łaskę wiary i opiekę Matki Bożej oraz powrót do Boga - o łaskę zdrowia dla żony Haliny i potrzebne łaski dla jej męża - za Dagmarę i jej bliskich o Boże Miłosierdzie, opiekę Matki Bożej i łaskę wiary - o nawrócenie rodziny Haliny i Ryszarda
 • 16
  września
  Godzina: 14:56
  Boże Wielki proszę o pogłębienie wiary Alicji i rodziny. Proszę o zdrowie dla Marka, Marcina ,Alicji i rodziny. Proszę o oddalenie pandemii ze swiata. Proszę za Polskę katolicką.
 • 15
  września
  Godzina: 23:58
  Prośba o łaskę wiary w mojej rodzinie.
 • 15
  września
  Godzina: 22:46
  O uzdrowienie relacji w rodzinie, o łaskę wiary i nawrócenie , o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw ,o Boże błogosławieństwo i odwagę - prosi Magdalena .
 • 15
  września
  Godzina: 18:57
  O uwolnienie od skutków zranień oraz od nerwicy natręctw prosi Elżbieta wraz z rodzicami.
 • 15
  września
  Godzina: 09:01
  Boże proszę ulecz wszystkie moje choroby, ulecz wszelkie moje słabości, uwolnij mnie od złych duchów. Proszę o wiarę, nadzieję, miłość.
 • 14
  września
  Godzina: 23:36
  W intencji moich dzieci: Natalki, Mateuszka, Krzysia i Pawełka oraz męża Andrzeja i dla mnie o potrzebne łaski.
 • 14
  września
  Godzina: 23:25
  Proszę o uzdrowienie Mateusza siłę w znoszeniu cierpienia dla rodziców i nawrócenie dzieci z naszej rodziny
 • 14
  września
  Godzina: 23:16
  Proszę o modlitwę o nawrócenie i uwolnienie spod działania szatana dla mnie i moich bliskich. O możliwość realizacji swojego powołania,za kierownika duchowego. Za Kościół.
 • 14
  września
  Godzina: 23:14
  Proszę o modlitwę w intencji Ewy i jej dziecka. Proszę też o dary Ducha Świętego dla mnie bym wiedziała co robić w zaistniałej sytuacji.
 • 14
  września
  Godzina: 23:14
  Proszę o łaskę nawrócenia Ewy, Darii i Mikołaja, Chrzest dla Zosi i Jurka. Mama i Babcia
 • 14
  września
  Godzina: 23:08
  O powrót do sakramentów , Kościoła i łaskę wiary dla męża Bogdana i synów Adama, Witolda, Jakuba oraz o pragnienie przygotowania i przystąpienia do Sakramentu Bierzmowania dla Jakuba i Witolda.
 • 12
  września
  Godzina: 13:54
  proszę o modlitwę za Julkę, Grzesia i Dawida o nawrócenie i powrócenie na właściwą drogę
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 20:04
  O łaskę Nieba dla tragicznie zmarłych małżonków Joannę i Daniela oraz zmarłego Eugeniusza.
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 16:39
  Za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanej proszę Boga o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci oraz dla mnie. Za wstawiennictwem Maryi proszę też o Dary Ducha Świętego i rozeznanie w sprawie wiadomej Bogu i pomoc w jej rozwiązaniu. Kochany Ojcze Tobie zawierzam moje życie i trudną sprawę, którą ty znasz.Jezu ty się tym zajmij. Ela
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 16:25
  Za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanej proszę Boga o pracę dla mnie, wyjście z wszystkich długów. Proszę także o zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny, a w szczególności dla syna Konrada o uleczenie go z bolesnej choroby mięśni. O błogosławieństwo dla synów , dobrą pracę dla nich. Dobry Boże pomóż moim dzieciom znaleźć dobre katolickie żony, żeby założyli swoje rodziny.Anna
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 16:13
  Dobry Ojcze proszę za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanej o łaskę nawrócenia i uzdrowienia mojego męża Radka, o przemianę jego życia i serca, o serce pełne miłości do Boga, żony i dzieci, o uwolnienie go od wszelkiego zniewolenia i wpływu złego ducha oraz odrodzenie więzi i miłości małżeńskiej. Proszę o błogosławieństwo dla Nas, Naszego małżeństwa i rodziny. Żona
 • 27
  sierpnia
  Godzina: 13:39
  Proszę Cię Panie Jezu, o przamianę mojego serca i pójścia za Tobą, nie samej, a z Tobą.
 • 25
  sierpnia
  Godzina: 17:00
  Prosze dobrego Boga o uzdrowienie mojego męża Łukasza,ojca piątki małych dzieci, ze stwardnienia rozsianego pierwotnie postępującego.Żona Marta
 • 07
  sierpnia
  Godzina: 17:01
  O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o łaskę dobrego męża dla Anny i pracę zgodną z jej wykształceniem. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Renaty, Janiny, Stanisława. prosi Anna
 • 31
  lipca
  Godzina: 12:41
  Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Matki Bożej o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę od zła, szczęśliwą podróż i przebaczenie grzechów dla Ireny oraz rodzin: Jana, Piotra, Olka i Kazimierza.
 • 30
  lipca
  Godzina: 19:56
  Proszę Panie o błogosławieństwo dla żyjących a Niebo dla zmarłych którzy uczynili mi dobro w moim życiu.
 • 30
  lipca
  Godzina: 19:49
  Prośba o łaskę nieba i krótki lekki czyściec dla marka.
 • 30
  lipca
  Godzina: 18:30
  Dziękuję Bogu za wszystkie łaski jakimi nas obdarza każdego dnia, przede wszystkim za lepsze samopoczucie synowej . Proszę o nawrócenie córki Weroniki i syna Sebastiana ,a umocnienie w wierze naszą całą rodzinę. Proszę o pomoc w kontaktach z chorym psychicznie synem Adrianem. Matko Najświętsza mniej nas w opiece twoja czcicielka.
 • 26
  lipca
  Godzina: 19:45
  O Boże Miłosierdzie dla Św.Pamięci Janusza i zmarłych z rodziny Firchał i Wasilewskich. O zgodę i Miłość w rodzinie, o Bożą Mądrość dla wnuków. O zdrowie Duszy i Ciała dla całej rodziny.
 • 21
  lipca
  Godzina: 10:17
  Jezu Milosierny prosze o całkowitą odmianę zycia,zgodnie z Twoją woła.Po tylu latach cierpienia i nieszczęść daj mi proszę szczęśliwą starość.
 • 20
  lipca
  Godzina: 18:16
  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Radka, o jego uzdrowienie duchowe , uwolnienie go od złego ducha , zniewolenia i nienawiści, o przemianę jego życia i powrót do realizowania przysięgi małżeńskiej. Proszę także o uzdrowienie naszego małżeństwa , uratowanie go przed rozwodem , ocalenie naszej rodziny przed rozbiciem. Proszę też o pracę dla mnie , abym miała środki na życie. Bóg zapłać. Ania
 • 17
  lipca
  Godzina: 18:32
  O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski, a szczególnie o dobrego męża i pracę zgodną z moim wykształceniem.
 • 07
  lipca
  Godzina: 21:41
  Proszę o modlitwę o nawrócenie, opamiętanie i odkupienie win dla Piotra i brzemiennej prostytutki Ewy o wyjście z sekty, uleczenie z uzależnienia i zniewolenia seksualnego, alkoholowego i papierosowego dziękuję Sylwia
 • 06
  lipca
  Godzina: 09:19
  Proszę łaskę nieba dla duszy Jana i duszy Andrzeja i krótki lekki czyściec dla nich, w podziękowaniu za okazaną mi pomoc. Bogdan.
 • 04
  lipca
  Godzina: 16:13
  Proszę w intencji Marii aby poznała miłość Bożą
 • 29
  czerwca
  Godzina: 15:32
  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego brzucha, mojego żołądka, moich jelit, moich nerek, mojego pęcherza moczowego, mojego woreczka żółciowego, mojego układu pokarmowego i moczowego. Abym mogła jeść i rozszerzać dietę, żyć bez strachu i bólu. Abym uniknęłą przez całe życie operacji. I o wymarzoną pracę zdalną minimum na rok płatną 4-5 tysięcy brutto. Amen.
 • 21
  czerwca
  Godzina: 13:51
  w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
 • 16
  czerwca
  Godzina: 22:19
  Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę Józefę, która jest w ciężkim stanie. Córka Katarzyna
 • 08
  czerwca
  Godzina: 07:45
  Bądź uwielbiony Miłosierny Boże, dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymuję każdego dnia i za opiekę Matki Bożej nieustanną, a także za lepsze samopoczucie synowej. Proszę nawrócenie syna Sebastiana, córki Weroniki o umocnienie w wierze i wyprostowanie życia syna Dominika ,o trzeźwość dla męża Mirosława. Polecam wyjazd do Częstochowy mój z synem niepełnosprawnym Adrianem. Bądź uwielbiony Miłosierny Boże czcicielka.
 • 06
  czerwca
  Godzina: 17:33
  Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę w intencji Szymona, Franka, Michała i Arka oraz rodziców i tych którzy mi źle życzą. Boże w Trójcy Świętej Jedyny bądź uwielbiony w ich sercach. Oddaję Tobie także siebie. Jezu, Ty wszystko wiesz, Ty się nami zajmij.
 • 27
  maja
  Godzina: 13:13
  Proszę o modlitwę o szczęśliwe i udane małżeństwo z Mariuszem o jego miłość do mnie. Aby nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia
 • 24
  maja
  Godzina: 21:14
  Panie Jezu proszę Cię uzdrów mojego męża ,siostrę ,syna i mnie
 • 24
  maja
  Godzina: 12:01
  Dziękując za otrzymane łaski proszę o dary Ducha Świętego dla Szymona, Franka, Michała i Arka oraz wszystkich których noszę w sercu. Proszę też za tymi którzy źle mi życzą.
 • 10
  maja
  Godzina: 02:06
  Boże drogi, proszę o nawrócenie i wyjście z sekty oraz pomoc duchową i doczesną, materialną dla Piotra, Jakuba, Sabiny, Jerzego, Izabeli, Izabeli, Anny, Sławomira, Beaty, Marka, Wiesławy,  Karola i Jacka. Proszę o modlitwę przemianę, o pokój, pojednanie, przebaczenie i zgodę dla Sylwii, Jacka i Piotra. 
 • 08
  maja
  Godzina: 08:20
  Dziękuję za każdy kolejny dzień,za siłę i nadzieję, pomimo tylu przeciwności losu. Dziękuję Matce Bożej za nieustanne wstawiennictwo u Boga ,a proszę o łaskę zdrowia dla synowej Dominiki i syna Arka o umocnienie w nadziei i wiary w Miłosierdzie Boże. Proszę o nawrócenie syna Sebastiana,córki Weroniki,a nas byśmy nigdy nie zwątpili. Dobry Boże zmiłuj się nad nami, Maryjo mniej nas dalej w opiece, czcicielka.
 • 06
  maja
  Godzina: 23:51
  Henryk prosi o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję
 • 06
  maja
  Godzina: 15:31
  Panie Jezu proszę Cię o pójście Twoją drogą, a nie swoją.
 • 03
  maja
  Godzina: 19:39
  Maryjo Kròlowo Polski, proszę za wszystkich uzależnionych, o wolność dla nich. Za wszystkie rodziny, ktòre zmagajà się z osobami uzależnionymi; o trzeźwość w naszym narodzie. Maryjo, proszę Kròluj w naszych sercach, rodzinach, Ojczyźnie i na całym świecie. Dziękuję
 • 29
  kwietnia
  Godzina: 12:58
  Dziękując za otrzymane łaski proszę o boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Szymona Franka Michała i Arka oraz rodziców. Proszę również za tymi którzy mi źle życzą.
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 22:15
  O nawrócenie, przebaczenie i pojednanie w rodzinie.
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 09:44
  Za Stanisławem i Teresa, który doprowadził do krzywdy małych dzieci. Dobry Jezu zajmij się tą trudną sprawą oraz litośc nad rodzina syna Artura, o zdrowie oraz prace i miłość do swoich dzieci i odejście od Anny
 • 22
  kwietnia
  Godzina: 09:41
  Najświetsze Serce Pana Jezusa zmiłuj się i daj łaskę opamietania się synowej Agaty oraz wszystkich co się przyczyniły do rozpadu małżeństwa , aby dzieci miały pełna Rodzinę , błogosław ojcu tych dzieci i oddal od niego złą kobietę Annę , łaskę abstynencji i pracę dla niego.Zadbanie o dom oraz o wyjscie z długów
 • 18
  kwietnia
  Godzina: 18:14
  Oby dobry Bóg ulitował się nade mną i mymi Bliskimi_ o pracę, godne warunki życia, zdrowie , Bóg zapłać.Elżbieta
 • 11
  kwietnia
  Godzina: 12:30
  O uzdrowienie Anny Płowaś z nowotworu piersi
 • 10
  kwietnia
  Godzina: 13:11
  Proszę o łaskę wiary i ufności Bogu, o uzdrowinie wewnętrzne i przemianę życia.
 • 08
  kwietnia
  Godzina: 12:06
  Dziękując za otrzymane łaski proszę o błogosławieństwo dla Szymona Franka Michała i Arka oraz rodziców i tych którzy prosili mnie o modlitwę i którym ją obiecałam. Proszę także za tymi którzy mi źle życzą. Bądź uwielbiony Panie Jezu w ich sercach.
 • 08
  kwietnia
  Godzina: 04:11
  Proszę bardzo o modlitwę w mojej intencji - o zdrowie i pomyślne wyniki badań.
 • 05
  kwietnia
  Godzina: 15:06
  blagam o wyjscie z dlugow,o zrobienie remontow,miec pieniadze na oddanie ludzio,oplaty,zycie raty,oddanie ludziom,zycie bez klamst i leku i strachu,blagam zeby corka zalozyla rodzine,wyszla z domu,miala wspanialego partnera,blagam zeby maz nie pytal i nie wysuwal wnioskow,blednie mnie ocenial,blagam o sile i pomc tak bardzo potrzebuje pieniedzy,blagam litosci
 • 04
  kwietnia
  Godzina: 14:07
  za oslobodene syna od alkoholu a za uzdravenie rodiny
 • 02
  kwietnia
  Godzina: 22:13
  Proszę o cud uzdrowienia dla mojego ciężko chorego taty. Proszę, by podawana w szpitalu antybioterapia przyniosła tak długo wyczekiwane rezultaty.
 • 27
  marca
  Godzina: 10:30
  Dziękuje za otrzymane łaski oraz proszę o dalszą Bożą opiekę dla całej mojej rodziny i rodziny Czubów. Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o pomoc we wszystkich moich intencjach, które mam w sercu. O łaskę nieba dla wszystkich zmarłych z rodziny, krewnych, znajomych i sąsiadów. Proszę o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Wszystkich moich koleżanek i ich rodzin. Dziękuje za otrzymane łaski.
 • 27
  marca
  Godzina: 10:20
  Za zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny, a w szczególności za zdrowie męża. Halina
 • 26
  marca
  Godzina: 18:16
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego powrotu Bartka z EDK, o jego szczęście, poukładanie myśli, zdrowie, wytrwałość, siłę. Proszę także o modlitwę w mojej intencji, żebym miała więcej siły i wiary. Z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.
 • 24
  marca
  Godzina: 16:16
  Dziękując za otrzymane łaski, proszę dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Szymona Franka Michała i Arka oraz rodziców.
 • 19
  marca
  Godzina: 08:43
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko bardzo przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy się pobrali i stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, pomoc w pracy, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek
 • 12
  marca
  Godzina: 07:21
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam o długie życie i zdrowie dla Pana Roberta, o uzdrowienie Go z raka.
 • 11
  marca
  Godzina: 08:24
  Proszé o modlitwé w intencji rodziny, o życie wieczne w gronie zbawionych, abyśmy nie zginéli potépieni w wieczności. Bôg zapłać.
 • 09
  marca
  Godzina: 19:04
  Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla syna ,męza i dla mnie.Alicja
 • 08
  marca
  Godzina: 12:27
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem, żebyśmy stworzyli razem wspaniałą rodzinę. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek
 • 04
  marca
  Godzina: 17:16
  Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Marii. Bóg zapłać.
 • 03
  marca
  Godzina: 14:52
  Proszę o modlitwę moje grzechy odebrały mi życie na pełen etat .Mam 3/4 etatu proszę o modlitwę
 • 02
  marca
  Godzina: 16:44
  O ślub z Dimą, zebyśmy mogli wykonywać powołanie, które rozeznałam, o wymarzoną pracę i własne mieszkanie, żeby wypełniły się słowa Boże w moim życiu.
 • 02
  marca
  Godzina: 09:07
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Błagamy też o zdrowie, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami na zawsze, brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek
 • 28
  lutego
  Godzina: 23:30
  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Elżbiety i Dariusza o łaskę wzajemnego przebaczenia, pojednania i wypełnienie się woli Bożej w ich życiu oraz nawrócenie dla Zofii i Katarzyny
 • 28
  lutego
  Godzina: 13:16
  Za wstawiennictwem Wszystkich Świętych Bożych oraz Chórów Anielskich błagam o Łaskę zdrowia, Łaskę wiary, Łaskę pracy, stażu lub szkolenia i wyjścia z dołka finansowego, Łaskę odzyskania dobrego imienia, bezpieczeństwa, oraz Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski. Bóg zapłać!
 • 27
  lutego
  Godzina: 14:34
  Dziękuję za każdy dzień przeżyty ,za siłę i nadzieję. Proszę o wyzwolenie z grzechu alkoholizmu męża ,o nawrócenie i silną wiarę dla moich dzieci o umocnienie rodziny- czcicielka.
 • 26
  lutego
  Godzina: 16:59
  Za cala rodzine Kursów. W. Ich probllemach
 • 26
  lutego
  Godzina: 13:18
  Panie Boże, proszę o spokój duszy śp. Aliny i Leszka, których razem na ziemi połączyłeś i (prawie) razem wezwałeś do Siebie. Proszę o zdrowie oraz Twoje błogosławieństwo dla członków mojej rodziny, zwłaszcza dla rodziców. Błogosław Boże i daj wytrwałość wszystkim tworzącym Wspólnotę Hioba - przynieś im wytchnienie i łaski, o które Ciebie proszą. Proszę Cię o więcej uważności, działanie Ducha św. we mnie oraz Twoje miłosierdzie. Aby ten Wielki Post rozpoczął trwałe zmiany w moim życiu na lepsze, których doskonale wiesz, jak bardzo potrzebuję. Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną.
 • 23
  lutego
  Godzina: 17:59
  Panie Jezu Proszęo uzdrowienie córki Elżbiety z chorób nerwicy lekowej początkowej depresji która jest związane z nadpobudliwością jej córki Oli i kłótliwością męża Krzysztofa Jezu Ty się tym zajmij ❤️❤️❤️ Prosi Matka ????????????
 • 19
  lutego
  Godzina: 11:45
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy tak bardzo żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy również o zdrowie, długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami, pomoc w pracy, bezpieczeństwo oraz brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek
 • 17
  lutego
  Godzina: 12:51
  dziękuję za dotychczas otrzymane łaski i proszę o łaskę głębokiego nawrócenia dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny, i dla przyjaciół ,o miłość, wiarę, łaskę wypełniania woli Bożej każdego dnia , dobrego przeżycia Wielkiego Postu w duchu pokuty i wdzięczności Jezusowi za Jego ofiarę za nas i dar Eucharystii, o radość w cierpieniu w łączności z Jezusem ukrzyżowanym, o łaskę zdrowia dla nas wszystkich, o pokorę i wzajemne zrozumienie
 • 10
  lutego
  Godzina: 11:41
  Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, problemów z przełykaniem, z leków... Dziękuję. Pozdrawiam. Z Bogiem.
 • 08
  lutego
  Godzina: 08:44
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie razem dla nas. Karolina i Tomek
 • 04
  lutego
  Godzina: 11:31
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żeby Tomek długo żył, był zdrowy, żeby nigdy nie stało Mu się nic niedobrego i żebyśmy zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie razem dla nas. Karolina Lussa, lat 32
 • 03
  lutego
  Godzina: 23:10
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żeby Tomkowi nigdy nie stało się nic niedobrego, żeby długo żył, był zdrowy i żebyśmy zawsze już byli razem i tak bardzo się kochali. Karolina Lussa, lat 32
 • 03
  lutego
  Godzina: 22:07
  Proszę o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Szymona Franka Michała i Arka. Dziekuję.
 • 01
  lutego
  Godzina: 13:28
  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy również o zdrowie, długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, bezpieczeństwo oraz brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
 • 01
  lutego
  Godzina: 09:29
  Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagamy również o zdrowie, długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, bezpieczeństwo oraz brak problemów i brak kłopotów dla nas. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)
 • 27
  stycznia
  Godzina: 13:35
  Za mojego przyszłego męża, za naszą relację i o spełnienie marzeń. O wymarzoną pracę. Żebym już nie musiała się niszczyć w pracach, których nienawidzę.
 • 19
  stycznia
  Godzina: 09:12
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, tak bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Karolina i Tomek
 • 16
  stycznia
  Godzina: 13:00
  Proszę o wiarę dla dzieci i męża,o trzeźwość męża oraz o zdrowie dla rodziny syna Arkadiusza. Czcicielka
 • 16
  stycznia
  Godzina: 05:48
  Proszę o modlitwę w intencji mojej synowej o łaskę nawrócenia dla niej a dla mnie bym nie myślała o niej źle i umiała jej okazywać miłość Bożą i o Światło Ducha Św. w naszych relacjach obecnie milczących. Maryjo wstawiaj się za nami,bądź naszym ratunkiem.
 • 12
  stycznia
  Godzina: 07:30
  Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By Kasia mieszająca mu w głowie znalazła inną drogą życia. By obdarzał mnie czystą miłością. By Pan Bóg złączył nas na nowo ze sobą Krystyna
 • 11
  stycznia
  Godzina: 12:48
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, zdrowie, długie życie i szczęście, żebym zawsze mieszkała osobno i o pomoc w pracy. Karolina, lat 31
 • 11
  stycznia
  Godzina: 09:33
  Dziękując za otrzymane łaski proszę o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Szymona, Franka, Michała i Arka.
 • 10
  stycznia
  Godzina: 13:11
  Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.
 • 09
  stycznia
  Godzina: 21:49
  łaski błogosławieństwo dla Anny Andrzeja dzieci za Polskę za chrześcijan O zdrowie i ochronę o pomnożenie wiary nadziei miłości
 • 07
  stycznia
  Godzina: 20:00
  O dalsze skuteczne leczenie choroby nowotworowej u małżonków i jeśli zgodne to Panie z wolę Twoja uzdrowienie ciała i duszy ich.
 • 05
  stycznia
  Godzina: 17:54
  Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By Kasia mieszająca mu w głowie znalazła inną drogą życia. By obdarzał mnie czystą miłością. By Pan Bóg złączył nas na nowo ze sobą
 • 31
  grudnia
  Godzina: 10:09
  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko tak bardzo przepraszam, za wszystko z całego serca dziękuję i błagam jak tylko mogę najbardziej żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, bardzo się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Błagam o długie życie, zdrowie, szczęście, pomoc w pracy, wspaniałe relacje z Rodzicami, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Błagam też żebym zawsze była dobrym człowiekiem, o urodę i żebym zawsze była chudziutka, żeby Pan Jezus zawsze był w moim serduszku. Błagam o brak chorób, nieszczęść, wypadków czy uzależnień. Błagam żeby rzeczy, których nie chcę, nie stały się. Błagam też o ochotę, zdolność i siłę do pracy, żebym była dobrym radcą prawnym i żebym nigdy nie straciła pracy i nie straciła uprawnień i o poprawę sytuacji materialnej i żebym zawsze już mieszkała osobno, a także o wspaniałe relacje z innymi ludźmi. Z całego serca przepraszam i dziękuję. Karolina, lat 31
 • 31
  grudnia
  Godzina: 01:35
  O cud w życiu K. i E. o Boże prowadzenie tej relacji i Boże Miłosierdzie dla tej pary, o ratunek dla ich małżeństwa, by potrafili obronić to co ich połączyło i zawierzyć na nowo siebie Bogu, o uzdrowienie relacji w ich rodzinach i wzajemne wybaczenie oraz pojednanie O Boże błogosławieństwo na studiach dla N., o światło Ducha Św. podczas zaliczeń i sesji egzaminacyjnych oraz wypracowanie i uzyskanie stypendium naukowego, które pozwoli na dalszą edukację
 • 26
  grudnia
  Godzina: 21:07
  w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
 • 22
  grudnia
  Godzina: 23:26
  Kochana Maryjo, Matko Boża Karmiąca, Królowo Matek wyproś obfitość mleka wszystkim matkom pragnącym karmić piersią, aby mogły wykarmić swoje dzieci i obdarzyć je zdrowiem - dziękujemy Ci Boża Rodzicielko.
 • 22
  grudnia
  Godzina: 19:46
  O pozytywne załatwienie trudnych spraw znanych Bogu i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi
 • 20
  grudnia
  Godzina: 21:56
  Panie Jezu proszę Cię uzdrów mojego syna Łukasza i mnie z chorób
 • 14
  grudnia
  Godzina: 20:23
  Prosze o modlitwe za mnie i moje powolanie zyciowe i zawodowe abym odkryla swoja pełną droge zyciowa z pragnieniem wypelnienia mojej misji zyciowej wedlug Bozej woli,aby ta misja byla pelna blogoslawienstw i strazy nade mna Pana Boga przed wszelkim zlem oraz byla piekna moja droga ku swietosci z nieustanna radoscia pragnien serca i mego zycia. Prosze za wstawiennictwem św. Rity abym znalazla w najblizszym czasie takie miejsce pracy- godne, dobre, w ktorym spełnie sie w talentach moich i ubogace moim zawodowym zaangazowaniem moje srodowisko pracy ktore przyczyni sie do pozytecznych inicjatyw w Polsce i na swiecie na chwale Maryi i Jezusa, wsrod dobrych madrych Bozych ludzi,ktorzy mnie docenią i wespra w daszym zawodowym rozwoju. Prosze za wstawiennictwem Matki Pieknej Miłości i św. Jozefa o dar spotkania prawdziwego przyjaciela Bożego wartościowego dobrego dojrzałego młodzieńca, przyszlego kiedys meża abysmy rozpoczeli piekna Bożą znajomosc w danym przez Boga miejscu i czasie ,wspólnocie- Ruchu czystych serc .Prosze aby moj ukochany byl wyjatkowym godnym mnie czlowiekiem,ktory bedzie walczyl o mnie i nasza milosc zawsze ufajac Bogu we wszystkim ,szanujac bardzo i kochajac mnie czysta miloscia oblubieńczą, pragnac zawsze najlepszego dobra dla mnie najbardziej i dla naszych dzieci. Aby Duch świety w Bozej mocy pocieszeniu i obronie był zawsze rozlany w naszch sercach i prowadzil nas piekna droga ku swietosci. Prosze o dobre i piekne czyste Boże pragnienia za życia dla mnie ,mojego przyszlego meza i naszych dzieci,dzieki ktorym zawsze bedziemy trwac w jednosci z Bogiem i wspolpracowac z laska cieszac sie wiecznym blogoslawienstwem i straza Boga nad nami. Prosze o dar wielkiej łaski i blogoslawienstwa pieknej Bozej dobrej znajomosci z przyszlym świetym ksiedzem Adamem ,abysmy z Bozej mocy mądrości z pragnieniem w sercu pomagali i wspierali sie na drodze naszej świetosci wedlug woli Bożej. Prosze o odkrycie Bożych talentow i potencjału we mnie przez siebie i innych ktorych spotkam na mojej drodze zyciowej. Prosze o dar mestwa byl nauczyla sie za wstawiennictwem św. o. Pio jak gardzic pokusami i roztropnie dobrze przezywac kazdy dzien mego zycia. Prosze o dobre wykorzystanie mojej wiedzy i zdobytych rozwijajacych sie umiejetnosci na chwale Boża zawsze z wdzieczym sercem. Prosze o wierne moje przylgniecie do serca Jezusa aby dawalo mi sile niezlomna ku swietosci i miloscia obdarzalo mnie i moje cale zycie. Prosze o autentycznosc mojego zycia (aby slowa me i czyny oraz modlitwa swiadczyly o mnie prawdziwej i dawaly swiadectwo prawdzie o Bogu. Prosze o pogromnienie planow szatanskich na zycie moje, mojej rodziny calej, Polski i świata calego. Prosze o gorliwosc moja codzienna w modlitwie rozancowej i przyjmowaniu codziennej Eucharystii.
 • 14
  grudnia
  Godzina: 10:02
  Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy z Tomkiem na zawsze już byli razem, kochali się, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o dobre relacje z Rodzicami, zdrowie, długie życie i szczęście, żebym zawsze mieszkała osobno i o pomoc w pracy. Karolina, lat 31
 • 12
  grudnia
  Godzina: 11:41
  zwolnili mnie z pracy. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy
 • 12
  grudnia
  Godzina: 10:34
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego taty chorego na parkinsona, w stanie bardzo ciężkim , leżącym, bardzo cierpiący (od 3 lat) o ulgę w cierpieniu i wypełnienie woli Bożej .
 • 11
  grudnia
  Godzina: 15:39
  O zdrowie dla Wojtka Wijaty
 • 11
  grudnia
  Godzina: 14:11
  W intencji rodziny o nawrócenie i utwierdzenie w wierze syna Sebastiana, córki Weroniki ,o wyprostowanie i utwierdzenie w wierze syna Dominika i Arka. O wyrwanie z grzechu pijaństwa męża.
 • 09
  grudnia
  Godzina: 03:24
  Panie Jezu proszę przemień moje serce.
 • 08
  grudnia
  Godzina: 21:43
  O ustanie pandemii, o pokój na świecie, o uczciwy wynik wyborów prezydenckich w USA, o swiętość, roztropność, pokorę dla wszystkich kapłanow i osób konsekrowanych, o odnowę świata i kościoła przez Niepokalaną, o zdrowie dla mnie, dziękuję za otrzymane Łaski.
 • 23
  listopada
  Godzina: 16:24
  O uzdrowienia Wojtka Wijaty
 • 21
  listopada
  Godzina: 14:42
  Boze, proszę Cię o uzdrowienie duszy mojej bym przez swoją zmianę mogła przyciągać do swojego serca moich bliskich. Proszę o nawrócenie mojego męża by zrozumiał że rodzina jest darem o który warto walczyć, o siłę i moc dla naszych dzieci, by wytrwały w tym trudnym czasie bez taty. Królowo Różańca Św módl za nami.
 • 21
  listopada
  Godzina: 10:21
  Polecam Twojemu miłosierdziu Pana Ossowskiego prosząc o zdrowie dla Niego męża mojej koleżanki. Czcielka
 • 20
  listopada
  Godzina: 22:05
  O mądrość i roztropność w trudnych relacjach w rodzinie ,o umiejętność w mówieniu tak tak lub nie nie , i o Światło Ducha Św. w rozpoznawaniu Woli Bożej w codzienności.
 • 17
  listopada
  Godzina: 14:03
  Módlmy się : 1. o pomyślny przebieg operacji i dalszego leczenia dla ks. Dariusza 2. o uzdrowienie duszy i ciała dla Zofii 3. o cud uzdrowienia z nowotworu dla Mariusza, Mariana, Jadwigi 4. o łaskę wiary dla Mikołaja i uleczenie jego ran
 • 15
  listopada
  Godzina: 09:58
  Prośba o silną wiarę dla rodziny ,o przywrócenie do wiary synów i córki oraz o trzeźwość dla męża Mirosława,niegodna czcicielka.
 • 30
  października
  Godzina: 19:12
  Jezu proszę Cię o łagodne przebycie Covid 19 bez powikłań u mojej żony i u mnie. Jezu ufam tobie. Dziękuję
 • 26
  października
  Godzina: 13:43
  Panie Boże , proszę o uwolnienie z lęku mojego męża, przez Cudowne Dłonie Maryi, oby umiał zaufać Ci Panie do końca. Jezu Ty się nim zajmij. Dziękuję.
 • 26
  października
  Godzina: 02:41
  Proszę o znalezienie pracy przez Barbarę i rozwiązanie jej problemów, o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla niej.
 • 19
  października
  Godzina: 20:50
  1. Aby każdego dnia wzrastała miłość do Eucharystii i do Matki Bożej 2. O świętość i wierność powołaniu dla kapłanów i osób konsekrowanych 3. O umiłowanie Kościoła dla dzieci i młodzieży 4. O potrzebne łaski i opiekę Maryi dla kobiet w stanie błogosławionym szczególnie dla Martyny, Asi i Natalii 5. O pomoc w trudnej sytuacji dla Beaty i jej rodziny
 • 12
  października
  Godzina: 07:37
  o łaskę zdrowia duszy i ciała dla Patrycji, Andrzeja, Pawła, Piotra Justyny, Krystyny, O uwolnienie z nałogów dla Patrycji
 • 10
  października
  Godzina: 13:57
  Maryjo, proszę o zdrowie dla mojej còrki na duszy i na ciele, i dla całej naszej całej rodziny.
 • 08
  października
  Godzina: 21:54
  Maryjo Matko nasza proszę Cię o łaskę spowiedzi dla mojego męża, a dla mnie o mądrość w relacjach z bliźnimi bym nikogo nie oceniała i nie potępiała i bym umiała z miłością upominać grzeszących.
 • 08
  października
  Godzina: 09:23
  Boże w Trójcy, z całego serca dziękuję Ci za otrzymane od Ciebie Dary i Łaski, których boję się przyjąć i których nie potrafię docenić. Przepraszam Cię za moją pychę i arogancję, które się rodzą w moim sercu. Proszę Cię o spokój duszy mojej zmarłej Babci Aliny, o zdrowie i wszelkie potrzebne Łaski dla moich Rodziców a zwłaszcza o pomyślny koniec zabiegu dla mojego Taty.
 • 08
  października
  Godzina: 08:26
  Proszę o modlitwę o uzdrowienie Wojciecha Wijaty z choroby nowotworowej.
 • 07
  października
  Godzina: 01:12
  prosze o modlitwe o uzdrowienie mnie z chorob Bogu wiadomych,o poboznosc dla bliskich i katolickie wychowanie w nukow,zdrowie dla dzieci,wnukow,siostry,o potrzebne laski,pokore,zdrowie,dary DS,blogoslawienstwo Boze i opieke MB na kazdy dzien,wiare ,nadzieje i milosc.
 • 07
  października
  Godzina: 01:00
  prosze o modlitwe o uzdrowienie Bozeny w stanie krytycznym
 • 04
  października
  Godzina: 21:57
  Proszę o nawrócenie córki Weroniki ,syna Sebastiana,o umocnienie w wierze Dominika i całej rodziny . Polecam miłosierdziu Bożemu męża Mirosława i rodzinę Arka. Dziękuję za każdy kolejny dzień i nadzieję.
 • 01
  października
  Godzina: 10:22
  Proszę o wiarę dla syna ,który rozpoczał studia, aby się nie zagubił. Oby wzrastał w miłości do Chrystusa i Matki Najświętrzej. Nech Pan Bòg Będzie zawsze na Pierwszym Miejscu.
 • 19
  września
  Godzina: 11:05
  Proszę, by nasz kraj pozostał krajem katolickim. O wiarę, mądrość i gorliwość dla kapłanów. O łaskę wiary dla członków mojej rodziny i ich wzrastanie w Bogu. O łaski potrzebne Łukaszowi i jego rodzinie. O uzdrowienie mnie, jeśli taka wola Boża i posłanie mnie, gdzie Pan sobie życzy.
 • 18
  września
  Godzina: 20:25
  Prośba o łaskę szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej dla Basi. Prosi Maria
 • 18
  września
  Godzina: 10:09
  Proszę o dar życia wiecznego dla Oli, o wszelkie potrzebne łaski dla Rodziców i bliskich, którzy cierpią po Jej śmierci. Dobry Jezu dotknij i ulecz każdą ranę w ich sercach, napełnij je nadzieją.
 • 18
  września
  Godzina: 08:21
  Proszę w intencji mojej rodziny o łaskę pokoju, miłości i wzajemnej cierpliwości. Proszę o wszelkie łaski potrzebne mojemu bratu Michałowi w niesieniu krzyża rozwodu.
 • 18
  września
  Godzina: 07:19
  Panie Jezu, Ty znasz mnie jak nikt inny. Wiesz, co jest dla mnie dobre, wiesz jakim torem ma się potoczyć moje życie. Daj mi proszę cierpliwości oraz pokory, abym przyjęła w ufności do Ciebie to, co mnie w życiu spotyka i spotka. Dziękuję Ci Boże i dziękuję Maryjo za wybłaganie łaski życia dla mojej babci Aliny po pierwszym nowotworze ponad 20 lat temu. Teraz, przez Twoje miłosierdzie Maryjo, proszę o wybłaganie łaski odpuszczenia wszystkich grzechów mojej babci oraz zbawienia jej duszy.
 • 17
  września
  Godzina: 21:18
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, poproszę o modlitwę w intencjach: 1. o łaskę wiary i nawrócenia dla mojego rodzeństwa i mamy 2. o dobrego męża, sakrament małżeństwa i macierzyństwo dla Justyny 3. o Boże prowadzenie i rozwój w obszarze zawodowym Justyny 4. o zdrowie dla taty Gosi i Boże błogosławieństwo dla Małgosi Bóg zapłać. Szczęść Boże. Justyna
 • 17
  września
  Godzina: 21:18
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, poproszę o modlitwę w intencjach: 1. o łaskę wiary i nawrócenia dla mojego rodzeństwa i mamy 2. o dobrego męża, sakrament małżeństwa i macierzyństwo dla Justyny 3. o Boże prowadzenie i rozwój w obszarze zawodowym Justyny 4. o zdrowie dla taty Gosi i Boże błogosławieństwo dla Małgosi Bóg zapłać. Szczęść Boże. Justyna
 • 17
  września
  Godzina: 16:45
  Panie Jezu Ty znasz moich rodziców i wiesz jak bardzo cierpią , spraw by ich cierpienie nie było zmarnowane , pociesz ich w tym cierpieniu a kiedy ich powołasz daj im łaskę zbawienia . Proszę też o łaskę przebaczenia dla mojego brata Adama i uzdrowienie naszych relacji, przez ręce Maryi.
 • 17
  września
  Godzina: 14:16
  Proszę Cię Panie Jezu Miłosierny za Marianną o dar uzdrowienia, uwolnienia zw z bólem kręgosłupa i nóg, o potrzebne łaski dla Elżbiety i jej dzieci (Marzeny,Andrzeja,Natalii i Iwony), proszę również za Patrykiem i Teresą, Przemkiem i jego rodziną i Edmundem, który zupełnie się zagubił po śmierci żony. Ty, Panie, wiesz najlepiej, czego potrzebujemy, aby w nas wszystkich wypełniła się Twoja św.Wola, przymnóż nam wiary, dodaj sił.
 • 17
  września
  Godzina: 10:07
  Proszę o znalezienie dobrej żony o łaskę bycia ojcem mężem Jarosław
 • 17
  września
  Godzina: 06:14
  Proszę o nawrócenie moich bliskich osób z rodziny oraz przyszłego kandydata na męża.
 • 16
  września
  Godzina: 20:56
  Błagam Cię Panie o dobrą spowiedź, uzdrowienie mnie, mamy i mojego brata z szumów usznych, a także o całkowite przywrócenie zdrowia moich uszu i uszkodzonego nerwu mamy. A także, aby ustapiła moja nerwica. Bardzo proszę o modlitwę w powyższych intencjach. Panie, wiem, że proszę o wiele, a nie jestem godna, ale Twoja moc nie ma granic. Jeżeli uznasz, że chcesz dla nas inaczej, proszę o łaskę akceptacji Twojej woli. Bóg zapłać i ogromne dzięki za modlitwę.
 • 16
  września
  Godzina: 20:05
  Prosze o opieke MB SW.Jozefa i swietych nad moimi rodzicami. Prosze abym nie zostala bez nich na tej ziemi. O niebo dla nas. O nawrócenie ludzi rodakow i silna Pl Katolicka.
 • 16
  września
  Godzina: 16:36
  1. aby Maryja była bardziej znana i kochana 2. o radość Nieba dla dusz w czyśćcu cierpiących 3. o nowe powołania do Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego 4. o czystość serc dla dzieci i młodzieży 5. o opiekę Matko Bożej dla kobiet, które oczekują narodzin dzieciątka (szczególnie dla Martyny i Asi) i o szczęśliwe rozwiązanie
 • 14
  września
  Godzina: 21:42
  Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała - z lęków i napadów paniki mojego syna Michała. Proszę o dary Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla Michała i Sylwii.
 • 13
  września
  Godzina: 17:27
  O świętość życia dla wnucząt Klaudii, Szymona, Piotra, Macieja i Ani. O dary Ducha Św. potrzebne w opiece nad chorym mężem.
 • 13
  września
  Godzina: 12:37
  Proszę Miłosiernego Boga o wiarę i trzeźwość dla męża Mirosława i o wiarę dla córki Weroniki i snów Sebastiana ,Arka, Dominika. Polecam miłosierdziu Bożemu synową o upragnione nowe życie w rodzinie.
 • 11
  września
  Godzina: 15:26
  PANIE, TY WIESZ O JOASI. DAJ SWĄ ŁASKĘ I CUD UZDROWIENIA.
 • 11
  września
  Godzina: 13:50
  o zdrowy system nerwowy i nie uleganie atakom paniki dla Julii
 • 11
  września
  Godzina: 13:48
  O uzdrowienie gospodarki wapniowo-fosforowej w moim organizmie. Jezu Ufam Tobie.
 • 11
  września
  Godzina: 10:15
  Proszę Cię Jezu o Twoje błogosławieństwo dla Małgorzaty i Henryka oraz ich rodziny. Bądź ich mocą.
 • 10
  września
  Godzina: 21:14
  Pragnę podziękować Kochanej Matce Bożej za opiekę podczas operacji, która się udała dzięki Jej wstawiennictwu u Syna-Jezusa. Proszę Cię Matko i Ciebie Synu Boży opiekuj się mną i ucz, jak spożytkować to doświadczenie, by być lepszym człowiekiem i pomóc bliźnim.
 • 10
  września
  Godzina: 21:07
  Proszę:o nawrócenie Dariusza, Teodora,Zdzisława i Huberta. O dobrego męża dla Oli, Zuzanny, Julii. O uzdrowienie Jarka i Ani. O uzdrowienie oczu Magdy. O zdrowie dla Aleksandry i Elżbiety.
 • 10
  września
  Godzina: 15:37
  Prośba o nawrócenie Elżbiety i Łukasza
 • 10
  września
  Godzina: 14:19
  O rozwiązanie trudnych spraw Jarosława i Moniki.
 • 10
  września
  Godzina: 14:13
  Prosze o modlitwe Za moich rodzicow zdrowie opieke Maryji by chronila moją rodzine przed wszelkimi chorobami bezpieczeństwem. Prosze o ulge w cierpieniu mamusi udana operacje aby mi dlugo zyla a cierpienia odszly. Pomoc dla mnie w moich sprawach. Prosi Aga
 • 10
  września
  Godzina: 09:39
  O łaskę zdrowia dla Karola
 • 08
  września
  Godzina: 17:38
  O łaskę uzdrowienia dla Marysi.
 • 08
  września
  Godzina: 15:42
  O łaskę zdrowia dla Izabeli i Krzysztofa. O uzdrowienie wewnętrzne dla Krzysztofa.
 • 08
  września
  Godzina: 12:47
  O nawrócenie i uzdrowienie Męża, o siły i odwagę dla Niego w zamierzeniu się z trudnościami oraz wytrwałość.
 • 08
  września
  Godzina: 10:31
  O przemianę i nawrócenie duchowe ,stałą pracę miłą Panu Ani oraz zdrowie dla ciężko chorych; Mariana Władka Tereni Kazi Rysia .O pokój na świecie i ustąpienie pandemi
 • 08
  września
  Godzina: 07:13
  O szczęśliwa operacje dla Eli
 • 07
  września
  Godzina: 21:56
  Za Piotra w walce z jego choroba, o siły dla Ani
 • 07
  września
  Godzina: 21:55
  O łaske nawrócenia dla Wojtka i Ewy O pokój w naszej rodzinie
 • 07
  września
  Godzina: 21:53
  O łaske nawrócenia dla Wojtka i Ewy
 • 07
  września
  Godzina: 21:05
  O łaskę zdrowia i siłę w cierpieniu dla Bogusi i Janusza
 • 07
  września
  Godzina: 20:38
  O zdrowie dla umierającego 5-letniego Kubusia i pocieszenie w bólu dla rodziców. O potrzebne łaski dla rodziców oraz Brata z rodziną. Za Szymona, Franka, Michała i Arka. Panie Jezu, Ty wszystko wiesz, Ty się nimi zajmij. Dziękuję.
 • 07
  września
  Godzina: 15:27
  O łaskę uzdrowienia dla ks. Dominka
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65

Świadectwa
(wszystkie treści są własnością Wspólnoty Hioba, kopiowanie i udostępnianie bez zgody zabronione)

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
33 0.06469202041626