22 marca 2025 r.
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WSPÓLNOTY HIOBA
ODBĘDZIE SIĘ ONO W
KOŚCIELE ŚW. KAZIMIERZA przy ul. PIlotów 1 w Gdańsku ( na Zaspie)
PROGRAM SPOTKANIA
15.00- Koronka do Miłosierdzia Bożego
MSZA ŚW. Z HOMILIĄ ( ks. dr Jan Uchwat)
Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o łaskę uzdrowienia duszy i ciała
Spotkanie w salce parafialnej przy kawie i dobrej rozmowie-:) oraz konfernecja na podstawie Księgi Hioba- Nawrócenie Hioba
ZAPRASZAMY
TERMINY KOLEJNYCH SPOTKAŃ
27 kwietnia- niedziela - Święto Patronalne Wspólnoty Hioba
godzina 15.00 Godzina Uwielbienia Miłosierdzia Bożego
24 maja- sobota - 15.00
21 czerwca- sobota- 15.00